Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A húgom barátnőjével szeretnék...

A húgom barátnőjével szeretnék összejönni, szerintetek van ennek valami akadálya?

Figyelt kérdés
Hülyeségekre meg nem vagyok kiváncsi. Köszi!

2016. jún. 29. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyetlen. Ha nem tudod, hogyan kell.
2016. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nincs:)
2016. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legfeljebb csak egy akadálya lehet: ő, ha esetleg nem akarja. Összejönni össze lehet, ha ez spontán és magától értetődően alakul, kölcsönösen mindkét fél részéről.


De ha ez nem ennyire egyértelmű, hanem filózol rajta, hogy tegyem meg, ne tegyem meg, akkor azért valóban nem szerencsés. Van az a mondás, hogy házi nyúlra nem lövünk.


Közeli munkatársainkat, baráti körünk, vagy testvérünk baráti körének ellenkező nemű tagjait nem szerencsés a hódításainkkal ostromolni, mert abból előbb utóbb baj lesz. Vagy már az elutasításkor, vagy később a szakításkor.


Képzeld el, ha egy idő után látványosan szakítotok, nem csak a ti kettőtök viszonya fog megromolni, de neked is a húgoddal, meg a húgodnak is a barátnőjével. Meg neked is az összes többi közös ismerőseitekkel.


Ha nem teljesen magától értetődő, hogy ti egymásnak valók vagytok, akkor jobb nem erőltetni. Ha viszont egyértelmű, akkor semmi akadálya.

2016. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kíváncsi hülyeségekre, miért tettél fel ilyen hülye kérdést? Mi nem tudhatjuk, van-e akadálya.
2016. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem-


ha a lány akarja.

2016. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A lánynak már nagyon régóta tetszem,ezt a húgom mondta egy csomószor, csak én pont ez a"házi nyúlra nem lövünk" miatt nem nyitottam felé. De nemrégiben elkezdtem beszélni vele nagyon megkedveltem, ő is engem.


Itt csak a húgom a probléma, elég h*lyén fogja fel a dolgokat, ő azt hiszi hogy én le akarom nyúlni az ő lelki társát. És ezért azzal akarja büntetni a barátnőjét, hogy nem beszélget vele meg leku*rv@zz.

Komolyan mondom gyalázat..


Szegény lányt sajnálom, hogy ilyen hülye észjárása van a húgomnak, hogy ilyen értelmetlen dolog miatt kell neki szívjon.. Nekem az a véleményem, ha ez velem történne, hogy a húgom a haverommal akar összejönni, hát áldásom rá,nem állok a boldogságuk közé.


Már mondtam neki,hogy mit tenne azén helyzetemben erre ő meg, hogy ő neki elvei vannak, házi nyúlra nem lő.


Erre én-->-"Csak ha valaki olyannal ismerkedsz meg akiért megszegnéd ezt a szabályt, akkor nem haboznál te sem ugye?"


Ő meg csak hebegett-habogott és hisztizett...


Szóval ez el is dőlt szerintem... Ne hogy-már neki szabadna nekem nem.


Egyébként kösz a válaszokat ;)

2016. jún. 29. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ő mitől "házi nyúl"?

Másrészt ez nem is igazi barátság.

2016. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, nem erre szokták mondani de mind1-is, ő ezt a házi nyúl dolgot arra értette hogya baráti körömre nem megy rá.. dehát istenem felnőtt emberek vagyunk nem fogjuk kikaparni egymás szemét ha esetleg szakítanánk, hanem nagyon fasírtba is lennénk az idő begyógyítja.. ennyit tudok erre mondani....


És jó a kérdés ezen már én is elgondolkodtam, hogy milyen barátság az ilyen... És akkor a nők még egyszerűek mi :D :D :D :D (legalább is ők azt mondják)

2016. jún. 29. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A húgod viselkedése arra enged következtetni, hogy még igencsak bakfiskorban van. Ebből következik, hogy a barátnője is. Szóval jobb lett volna ezt a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriában feltenni.
2016. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg normálisan megbeszélni ketten vagy hárman hogy semmi se változna ha ti összejönnétek, nem hanyagolná a tesódat a barátnője miattad.



Amúgy meg ha nagyon nem tudja elfogadni lehet jobb hagyni. Húgod egy van a szerelem meg jön és megy...

2016. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!