Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek Ha a legjobb csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Ha a legjobb csaj spanom barátnőjével szeretnék összejönni?

Figyelt kérdés

Van 1 csaj spanom télleg ő a legjobb barátom csak aza gon hogy év elején belém zúgott de én nem érzek iránta többet mint barát és ezt megbeszéltük vele bár még mindig szeret és ráadásul megismerkedtem a barátnőjével aki tetszik!

De jelenleg nincsenek jóba más okból kifolyólag ! Ki akartam békíteni őket de egyik sem árulja el hogy mi a bajuk és mindkettő azt várja el ,hogy a másik kérjen bocsánatot. Szeretnék össze jönni a spanom barátnőjével csak nem akarom hogy ha össze is jönnönk a csajjal hogy a spanom úgy érezze hogy átbasztam :(

segítsetek !


2012. jan. 4. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj a spanod spanának a spanával :D
2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megfognak ölni...
2012. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet épp azért vesztek össze, mert te is tetszel a lánynak:) Ülj le beszélgetni a "spanoddal" és mond el neki, hogy mit érzel és ki iránt.. még ha bántani is fogja, ez egy nagyon rendes dolog lesz tőled. Mond neki, hogyha igazán szeret téged akkor el kell fogadnia, hogy te mást szeretsz, majd próbálkozz be a lánynál:) h nem egyezik bele a spanod, akkor meg le van tojva... nem igazi barát-.- :))
2012. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válasz várok .
2012. jan. 4. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
tewhát---> besz a spanoddal, hogy csak spanok vagytok, és te mást spanázol szerelmileg:D vagyis a spanod spanját ^^ :D ilyen egyszerű:) sok sikert ^^
2012. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3/4 köszi !
2012. jan. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!