Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki kell írni egy üzletbe,...

Ki kell írni egy üzletbe, hogy kajával nem megyünk be?

Figyelt kérdés
Ruha üzletről van szó. Anyuka 3 éves fiával és 9 hónapos lányával babakocsival. Pékségből még étkezve betévednek a boltba. Kiegészítő infó: célirányosan 1 fölsőt akart, elmondás alapján bunkó a dolgozó.
2016. jún. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez olyan dolog, amit mondani sem kellene. Életemben nem jutott eszembe, hogy bármilyen boltba ebédelve menjek be.
2016. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha azt akarod, hogy kajával ne menjenek be, akkor igen, írd ki, mert csak félreértések és vádaskodások lesznek belőle! Ha világosan ott van az ajtón, akkor nem mondhatják, hogy csak kitalálod szemétségből. Persze attól még továbbra os bent akarnak majd maradni kajával.
2016. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges. Buszban, villamosban ki van irva de a nagyon bunkok azért ott is zabálnak.
2016. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt elvileg nem kéne, de ha kiírod, legalább tudsz mire hivatkozni.
2016. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Alap dolog kellene legyen, hogy nem bent zabálnak.
2016. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor el kell csomagolni az ennivalót, és el kell magyarázni a gyereknek, hogy itt most nem szabad enni, majd ha kimentünk, akkor folytatjuk. El is magyarázhatod, hogy beszennyezheti a ruhákat, és plusz költség azt kitisztítani.
2016. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog, hogy nem megyünk be semmilyen üzletbe kajával. Ezt nem kell kiírni.
2016. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

És azt is kell írni, hogy nem sz@runk az üzlet közepére, nem szexelünk a próbafülkébe, nem bográcsolunk az üzlet közepén...


Az ki volt írva, hogy az üzletben veszünk levegőt - vagy egy ilyen kiírás nélkül is lélegeztél?

2016. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essen, nem rólam van szó! Nem tudom miből gondolták páran.

Utolsóval teljesen egyetértek. Csakhogy az anyukák joguknak érzik, mert gyerekkel vannak.

Törvényileg amúgy nem kell kiírni természetesen.

A kérdés hangsúlya nem érződik át. Arra céloztam, hogy most akkor a kismamák miatt egy ilyen alapvető dolgot ki kell írni? Az ilyen felfogásukra vannak bízva a mai gyerekek? Csak én érzem azt, hogy átestek a ló túloldalára?

2016. jún. 24. 02:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, hogy átestek a ló túloldalára. Van egy gyerekük és akkor már azt hiszik, hogy mindent megtehetnek..
2016. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!