Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Le akarok szokni a csunyabesze...

Le akarok szokni a csunyabeszedrol valaki miatt, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet h tetszik egy srac de sokszor beszelek csunyan es tudom h nem szereti..nekem nincs bajom vele es a baratnoim is beszelnek ez nalunk eleg termeszetes (nem kellenek olyan kommentek h ez milyen rossz) viszont a fiu kedveert lehet leszoknek de nemtudom h hogyan, vagy inkabb ne valtozzak meg a kedveert ilyen teren? Ismetlem nekem nincs bajom a karomkodassal...

2016. jún. 9. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked nincs bajod a káromkodással, az baj, mert ez a primitívség egyik jele, amikor képtelen vagy normálisan kifejezni magad, ezért folyamatosan átkozódsz. Primitívség, alacsony intelligencia, nagyfokú ismerethiány. Olvass és tanulj, azzal kiléphetsz ebből a szánalmas helyzetből.
2016. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Papi Gonzales ***** válasza:

szokj rá a cigire!

volt egy ismerősöm aki leszokóban volt és egyik napról a másikre elkezdet irtózatosan bzmegelni...lehet fordítva is működik!

2016. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Kommentelo- koszonom, de nem hinnem h ismersz es reszben valoszinuleg igazad mert sokszor nem tudom kifejezni magam pedig sokat olvasok (szinte minden nap), de szerintem az allitasod kisse elhamarkodott ugy hogy nem ismersz de koszonom a valaszod (14 eves vagyok:D ebben a korban sokan karomkodnak sajnos/nem sajnos)

2. Kommentelo- ki tudja :Dd viszont inkabb meghagyom masra a kiserletezest de neked is koszonom a valaszod

Varom a tovabbi otleteket/velemenyeket

2016. jún. 9. 16:46
 4/9 anonim válasza:
Egyszerűen figyelj rá. Valahányszor csípőből mondanál olyat akár a szót is harapd el. Egy idő után alapból eszedbe jut, hogy nem kéne.
2016. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha odafigyelsz rá, először még kicsúszik majd a szádon, de egy idő után nem fog.

És egyébként hasznos tulajdonság lesz, érdemes megváltozni ilyen téren. :)

2016. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Mi az olyan nagyon különleges ebben a pasasban, hogy meg akarsz változni érte? Szerintem semmi. És ha nem tetszel neki káromkodósan, akkor majd keresel valakit, akinek igen.
2016. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahányszor káromkodsz, csípj egyet a karodba. Előbb-utóbb észreveszed magad.
2016. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!:) kiprobalok mindenfele modot.

Igazabol nem maximalisan megvaltozni szeretnek csak kicsit a kedvere tenni vagy nemtudom majd lesz valahogy..

2016. jún. 10. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj oda arra amit beszélsz. Ennyi a megoldás.
2016. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!