Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te elfogadtad volna Gábor...

Te elfogadtad volna Gábor helyében?

Figyelt kérdés

Gábort kb. 6-7 éve ismerem, "focibarátság" miatt. Régebben összejártunk barátnőstől, de ez megszakadt pár éve. Haveromnak mondanám igazából, jelenleg kútkezelőként dolgozik.

asszony mellett ültem a kocsiban, de elfogadta az aprót, pedig pacsiztunk is.



2016. máj. 23. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Illik az ilyet, úgy értem?!
2016. máj. 23. 09:36
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát az üzlet nem barátság ha régen haverok voltatok én úgy érzem mára semmi sem maradt csak szimpla ismerősök. Egyébként miért adtad ha tudod hogy rosszul fog esni hogy elfogadja?!?!
2016. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6-7 éves focibarátság egyenlő a nullával. Ami viszont számít, veled összehasonlítva, Gábor nem szívbajos !!
2016. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asszony nyújtotta neki a pénzt.
2016. máj. 23. 18:15
 5/5 anonim válasza:
ember... a kutasok a jattból élnek, nem abból a gigászi fizuból, amit kapnak... nem,nem gáz, hogy elfogadta, ha sajnáltad tőle, nem kellett volna se neked se az asszonynak felajánlani..
2016. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!