Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 2 hét múlva osztálytalálkozóm...

2 hét múlva osztálytalálkozóm lesz. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztálytársunknak a vendéglátó egységében lesz zártkörű grillparti. Kicsit teltebb vagyok és nem tudom mit vegyek fel. Melegítőbe azért mégsem mehetek.

2016. máj. 22. 13:01
 1/6 anonim válasza:
11%
Ez milyen osztálytalálkozó? Olyan középiskolai, hogy el kell mesélni hogy mi lettél hol dolgozol stb? Mert ha olyan, és férfi vagy Akkor bérelj ki egy audit, és öltönybe menj, és mond azt hogy saját céged van vagy hogy főnök vagy. :)
2016. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ittittitt válasza:
0%
díszmagyart!
2016. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igy van, osztálytalálkozora frakkban, a nav-hoz pedig szakadt gatyába kell menni :) komolyabban: szerintem nem kell kioltozni, en is most keszulok valoszinuleg farmer es sima polo lesz rajtam.
2016. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az ilyen osztálytalálkozók tényleg arról szólnak,ahogy én láttam,hogy mindenki felvág azzal amivel tud. akit anno kicsúfoltak, most visszavághat,hogy vitte valamire.

éppen ezért ahogy láttam, mindenki próbál kiöltözni és a jó oldalát mutatni.

de egy grillpartira csak megy az ember menő ruhákban. szerintem egy egyszerű nadrág teljesen jó.mondjuk sötét színű nadrág(azért ne legyen farmer) valamilyen színes blézerrel..teljesen jó. cipőnek babacipő és valamilyen egyszerűbb nyaklánc. ez kicsit elengáns is, de mégse annyi művi. én így öltöznék fel. de te tudod,hogy neked milyen a stílusod. ha nincsenek ilyen ruháid,akkor csak azért ne vegyél.

[link]

valami ilyesmire gondoltam.

2016. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy? Mennyi idős? Milyen vendéglátó egység? És milyen osztály? Mennyire vagy telt?

Nem értem, miért kellene melegítőben menned. :D

2016. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nő vagyok, középiskolás osztálytalálkozó, 24 éves vagyok, és egy kocsma udvarán lesz :D elnézést lányos zavaromban a részleteket nem írtam
2016. máj. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!