Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyedul vagy massal szeretnete...

Egyedul vagy massal szeretnetek inkabb lakni?

Figyelt kérdés
En egyedul, sokkal jobb mint massal. Nem kell alkalmazkodnod senkihez, nem szol bele senki abba, hogy 3-kor ersz haza es utana meg zuhanyzol...szoval csomo elonye van

2016. márc. 31. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyedül élni, de van valaki, akivel még jobban szeretek, mint magammal :D
2016. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele vagy 10 évig, kb. 5 évvel ezelőttig, hogy jobb egyedül. Most már azért jó lenne mással is, egyedül nagyon magányos és unalmas a dolog...
2016. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül szeretnék lakni egy saját lakásban. Mert most egy szobában lakom, és a házat másokkal (idegenekkel) osztom meg, és ez annyira nem jó. (Nem vagyunk barátok, csak lakótársak.)
2016. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül. Attól, hogy lakni egyedül laksz, még nem kell hogy amúgy is magányos legyél, ha van sok haverod akikkel eljársz ide-oda (vagy akár magadhoz is meghívod őket házibulizni...), akkor nem kell hogy hiányát érezd a társaságnak :)
2016. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül. Három személy a kivétel:

Exem, hogy ha nem szakítunk :D

Tesóm.

Az egyetlen barátnőm.

2016. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Alapból egyedül, de amikor már kiolvastál szinte minden könyvet, 620× kitakarítottad a lakást, stb., akkor inkább már jó lenne egy társ.
2017. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül, nem szeretek alkalmazkodni és meglehetősen egyedi a bioritmusom. De azért jó lenne, ha lenne egy szerelmem aki rendszeresen ott lóg velem:/
2021. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!