Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az osztálytársam nem bír...

Az osztálytársam nem bír beilleszkedni. Mi mit csinálhatunk?

Figyelt kérdés
Furcsa történet,dióhéjban az,hogy már 7 éve ismerem és a helyzet nem javul.

2016. márc. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra az 1 évre már minek erőltetni?
2016. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit is csinálni?
2016. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha kicsit belegondolunk... MI AZ, HOGY BEILLESZKEDNI!? Szerintem az a teljesen normális dolog, ha mindenki úgy él, és úgy viselkedik, ahogy szeretne. Miért kell őt belekényszeríteni valamibe? Egyáltalán kinek van arra jogosultsága, hogy ítélkezzen arról, hogy ki része egy osztálynak, és ki nem?


Nem is értem a dolgot...

2016. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én se értem,hogy miért olyan nehéz elhinni,hogy van aki jól érzi magát így?

megmondom őszintén általánosban kevés hasonló érdeklődésű embert ismertem meg. max lakhelyünk egyezett. gimiben vagy egyetemen már jobban szűrve vannak az azonos érdeklődésűek. nem értem miért kéne amúgy jóban lenni mindenkivel.

van aki jobb szeret magányosan lenni. el kell fogadni ezt is.

nyilván ha csak fél odamenni a többiekhez, akkor lehet bíztatni, segíteni neki. de ha tényleg elvan jól egyeüdl, akkor hagyni kell.

2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szólt a tanárnak,hogy ő szeretne beilleszkedni és a tanár meg ezt elmondta nekünk.
2016. márc. 26. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!