Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért van az h a videojáték/gép...

Mért van az h a videojáték/gépfüggők el vannak ítélve de a többi szenvedély beteget mindenki lesz@rja?

Figyelt kérdés

Pl társadalmilag elfogadott ha valaki droggal alkohol él.

V napi 15 órát log az FB-n, de ha videojátékkal múlatja az idejét már rögtön mennek a megbélyegzések h szűz meg élettelen...

Igaz h kevesebb embert ölnek meg évente mint az ittas vezetők még is álladó cikizés tárgyai.



2016. febr. 29. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

"Pl társadalmilag elfogadott ha valaki droggal alkohol él."


Ha valaki alkalmanként iszik vagy kipróbálja a drogokat, az még esetleg, de a drogfüggőket és alkoholistákat legalább annyira elítélik, mint a számítógépfüggőket.

2016. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van!

(Egy "átlag" ember a mai világban már sok mindent kipróbál)!


Nem vagyok álszent ,alkalmanként szoktam inni ,illetve próbáltam már ki tudatmódosítókat...

Igazából a hangsúly a MÉRTÉKEN van!


Hidd el egyik sem vezet semmi jóra ha mértéktelenül csinálod (szesz,drog,videójáték...) Agyilag "lebénít"!


Olyan mint ha mindennap a kedvenc ételedet ennéd 1éven keresztül! (Elveszíti a varázsát)!

2016. márc. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyros mérgezést kapnék, kösz a válaszokat.
2016. márc. 1. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Aha, aki drogozik, az társadalmilag elfogadott? Hol élsz te? Sokan már akkor elmebeteg kiszámíthatatlan függőnek nézik az embert, ha az havonta elszív egy füves cigit.
2016. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hol élsz, de a drogfüggőket meg az alkeszeket sokkal jobban elítélik, mint a gépfüggőket. Nem is tartják őket embernek. Az, hogy a gépeseket lekockázzák meg azt mondják, nincs életük, hát az ahhoz képest, amit a drogosok kapnak, lepkefing. Max. annyi a különbség, hogy nem viccelődnek velük, mert annál már komolyabb a dolog.
2016. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!