Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Középiskolában miért tilos...

Középiskolában miért tilos rágózni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez tök hülyeség. Nem tudom, miért lenne udvariatlan, nem sért közszemérmet, nem zajos vagy büdös, nincs vele semmi baj.
2016. febr. 4. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerű: Amikor órán vagy a tanár felel érted. Ha véletlenül a rágó a légutadba kerül és meg találsz fulladni (nem túl valószínű, de lehetséges) a tanárt illetve az iskolát terheli a felelősség. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez az igazság.
2016. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
igenis bunkóság,hogy a tanár beszél, te meg kérődzöl, mint egy kecske.
2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem, mint tanarnak semmi bajom azzal, ha vki ragozik az oramon.

Szerintem azert nem jo, ha behozhatjak az iskolaba a ragot, mert a diakok eldobjak, szethagyjak, es nagyon rossz, ha vki beleul, beleragad a ruhajaba... Szekekrol, asztalokrol lekapargatni pedig egy kulon embert kellene felvenni..... :)

2016. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha tanár lennék engem sem zavarna. Mindenesetre vannak olyan helyzetek ahol buknóság rágózni. Az egyik ilyen amikor a tanároddal beszélsz.
2016. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
Szerintem leginkább amiatt, hogy az asztalok alja van kidekorálva velük :D
2016. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Bunkóság, zavarhat másokat, ha a tanár kérdez, akadályoz a beszédben, szemetelés, elterelődik a figyelmed, fulladásveszély, talán még lehetne tovább is sorolni.


Nem bunkóság, de ha a tanár csinálná ugyanezt minden órán, akkor kiderülne számodra is, hogy bunkóság.

2016. febr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsátom: Nálunk a cégnél már rúgtak ki művezetőt azért, mert rágózva ment be a tulaj irodájába...

Nem maga a rágózás a gond, az még egészséges is (tisztítja a fogakat és jó szájízt is ad). Hanem azzal van probléma, hogy ha szembe állva (ülve) valakivel, rágózol, az irtózatos illetlenséget jelent. Parasztos és bunkó is egyben. Annyi, mintha arcul köpnéd.

2016. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!