Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szinte maximálisan biztos vagyok benne, hogy a barántőm (hívjuk K-nak) ellopta a fél fizetésemet. Látta, ahogy a lakbérre valót pakolom egy borítékból a pénztárcámba majd a pénztárcámat a táskám tetejére tettem. Ezután ugyanabban a helyiségben beszélgettünk, míg másik 3 barátnőm meg nem jött. Ekkor mindketten átmentünk a másik szobába és mind az öten ott töltöttük a következő 2 órát. Senki sem ment ki. K egyszercsak szólt, hogy indul haza majd bement a szomámba ahol a táskáját és a kabátját hagyta, összepakolt, majd kiengedtem a lakásból. Másnap reggel vettem észre, hogy eltűnt a pénztárcám. A másik 3 lány tuti nem ment be a szobámba, ők nem lehettek, én pedig biztos vagyok benne, hogy nem tettem máshova nem is fogtam meg többször a pénztárcám az este folyamán.

Ti mit tennétek? Kérdőre vonnátok 11 év ismeretség után? HOgyan próbálnátok viszaszerezni a pénzt? Hatalmas szükségem lenne rá. Borzalmasan érzem magam. :(



2016. jan. 30. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Írsz nekik egy közös üzenetet, hogy aki ellopta, az 24 órán belül juttassa vissza hozzád a pénztárcát, különben megteszed a feljelentést, ami senkinek sem lesz jó.
2016. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nincs rá bizonyítékom. Ez a baj!!! Nem mehetek a rendőrségre és ezt ő is tudja!
2016. jan. 30. 22:33
 3/7 anonim válasza:
Szia megoldódott a probléma már? :) remélem igen hmm esetleg megkérdezted tőle h miért vitte el? Nemlehet h megfenyegették es penzt követeltek tőle vagy valami szerintem kérdezz rá és mondd azt h nem haragszol ha ő vitte el csak vallja be es magyarázza el mi történik :)
2016. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél?

Ismeretlen tettes ellen teszel feljelentést, elmondod, hogy mi történt, mit láttál, a rendőrök meghallgatják majd az egész bandát. Hidd el vannak rá módszereik, hogy keresztkérdésekkel zavarba hozzák az embert, főleg, hogy nem notórius bűnözőkről van szó, hanem átlag állampolgárokról, akik nincsenek hozzászokva rendőrségi meghallgatásokhoz.

A feljelentéssel fenyegetés már önmagában egy nyomásgyakorló eszköz a kezedben, írhatod, hogy "előre is bocsi a sok kellemetlenségért, amit a rendőrségra járkálás fog okozni, de ha majd kiderül ki volt, neki megköszönhetitek" vagy valami hasonló.

2016. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,h ki volt, mert egyedül ő ment be a szobámba aznap este... 4 napon at napi10x hívtam, sosem vette fel, irtam facebookon, elolvasta de nem reagált....
2016. febr. 5. 12:05
 6/7 A kérdező kommentje:

A közös barátnőnknek sikerült elérnie, akinek azt mondta nincs jól mert torokgyulladása van, elment a hangja és vakbélgyulladása is lesz ... :D

Ma elvileg hajlandó találkozni velem. Dehát úgyis tudom,h reagál majd...

2016. febr. 5. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor légy határozott! Mindketten tudjátok, hogy ő volt, és ő azt is tudja, hogy te is tudod :)
2016. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!