Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan välaszoljam meg ezt a...

Hogyan välaszoljam meg ezt a levelet?

Figyelt kérdés

Pälyäztam egy munkära, de a tapasztalataimra hivatkozva elutasitottak. Ellenben a levèl vègèn van egy kèrdès, ami igy szol nagyjäbol (forditäs):

"èrdeklödnèk: lenne-e szüksège tämogatäsra a munkakeresèssel kapcsolatban?"


Erre szeretnèk igenlö, de nem tolakodo välaszt adni, amiben feltüntethetem a kèszsègeimet, tapasztalataimat (amit nem feltètlenül tudnak ök sem a cv alapjän), illetve felèjük is reklämot adok magamrol (hätha), valamint valahogy rä szeretnèk kèrdezni hogy milyen uton-modon kèpzelte el a segitsègnyujtäst.



2016. jan. 14. 03:45
 1/3 Clark Kent.. ***** válasza:
Megírod, hogy igen, köszönöd a segítségüket. És megkérdezed, hogy kell-e magadról valami adatot leadni a munkakereséshez.
2016. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarom elvenni a kedved, de lehet, hogy kamu az egész. (Nem biztos, de nagyon is elképzelhető.)


Meghirdetnek egy kamu állást, majd felajánlanak egy segítségnyújtást. Ha nyitott vagy erre, akkor majd azt is felajánlják, hogy jelentkezhetsz a másik cégükhöz önéletrajz-író tanfolyamra vagy állásinterjú-tréningre. Fizetősen természetesen.

2016. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat. a mäsodik nyert, treningre akartak kuldeni, eleg eroszakosan, hiaba irtam h anyagilag nem tehetem meg...
2016. jan. 17. 01:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!