Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan NE adjam vissza a könyvet?

Hogyan NE adjam vissza a könyvet?

Figyelt kérdés

Karácsonykor kölcsönkértem egy rokontól a Szeretetnyelv c. könyvet. Egészen véletlenül kottyantotta el a férjem, hogy

ugyanez a rokon néhány éve kölcsönkérte tőle a Titok /Secret/ c. akkori sikerkönyvet. Mikor egy bizonyos idő után visszakérte, ezt mondta a rokon:"elajándékoztam". Ezen teljesen kiakadtam.

Ezek után nem akarom visszaadni neki én sem az ő könyvét. De mit mondjak, ha kéri?



2016. jan. 5. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
azert eleg ciki, hogy ilyen konyvek olvasasa mellett igy gondolkoztok..
2016. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Odaajándékoztad a férjednek.
2016. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Első! Mi az, hogy így gondolkozunk?! Ki gondolkozik így? Nem az, aki a mástól kölcsön kapott könyvet egyszerűen és pofátlanul elajándékozza? Én nem tudnék ilyesmit megtenni. Bizony én ezek után nem akarom neki visszaadni. Valamit ki kell találnom. Egyszer kölcsön adtunk neki egy komolyabb összeget és határidőre azt sem adták meg. Végül három hónap késéssel végre visszaadták.
2016. jan. 5. 18:17
 4/21 fersk ***** válasza:
49%
Tehát mindössze bosszút akarsz állni. Én eredetibb ötleten törném a fejem, ne legyek már ugyanolyan piti.
2016. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha ugyanazt csinálod, akkor miben különbözöl ?
2016. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok sem bosszút állni, sem különbözni; egyszerűen addig nem akarom visszaadni a könyvet, amíg ő vissza nem adja a miénket, amit kölcsönkért és pofátlan módon elajándékozott. Egészen idióta megnyilvánulásokkal találkozom itt ahelyett, hogy valaki normális tippet adna.
2016. jan. 7. 18:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Egeszen idiota modon kerdezel itt egy idiota kerdest. Nincs annyi bennetek, hogy megmondod, nem adom , mug az enyemet vissza nem kapom. Rohogok, ahogy elkepzellek kedves ferjeddel a tanakodast, hogy vagjatok vissza, hogy legyetek bunkok. Amugy ne jerk, Ne adj kolcson es nincs problema.
2016. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
48%
Egyetértek az 1# kommentelővel. Azok a könyvek, amit olvastatok az embert megtanítják sokmindenre és sok bölcsesség van benne. Ezért nem tudom felfogni, hogy miután elolvastad, hogy gondolkozhatsz így. Tudod ha nem adod neki vissza, azon mutatkozik meg, hogy te sem vagy jobb nála.
2016. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amugy, Ne hidd, hogy elajandekozta a konyvedet. Nem akarta visszaadni, mint ahogy most Te sem. A Secret-et mar hozzad dobjak ingyen, reg lejart lemez.

Birom az ilyen kerdezoket! Ha nem bologatunk, akkor Jon a penzsiras meg idiotazas.

2016. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8-as, divatbol olvastak el, ha elolvastak, vagy nagy csodakra vartak.
2016. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!