Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiknek van arany/ezust szinu...

Kiknek van arany/ezust szinu bankkartyajuk altalaban? Ez mihez van kotve?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A gazdagoknak. A betéthez, jövedelemhez van kötve.
2015. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerződéshez van kötve :) Ha ilyen bankkártyára kötsz szerződést, neked is lehet.


Általában valami extra szolgáltatások is járnak ezzel a kártyával, bankonként változhat hogy mi. De ezek általában olyan szolgáltatások, amikre leginkább külföldön lehet szükség, tehát azoknak előnyös, akik sokat utaznak.

2015. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem feltétlen a gazdagoknak van arany/ezüst színű kártyájuk, pl. a sima Amex hitelkártya is arany színű, és nem kell hozzá gazdagnak lenni....
2015. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a gazdagságon műlik, de ez nyilván minden banknál más feltételekhez kötődik.

Az enyémnél pl. ahhoz, hogy x ideje legyél náluk, és minimum y ideje nem legyél "pirosban".

2015. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez csak hitelkartya lehet? Mert nekem credit cardom van, szoval sose lehetek pirosban:D
2015. dec. 21. 11:33
 6/10 KicsiJenő válasza:

A creditcard = hitelkártya!

A debitcard = a síma bankkártya!

2015. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, de szerintem nekem attol meg credit cardom van csak nincsen hozzarendelve hitelszamla, vagy mi. Mert regebben debit cardom volt es ugye az latszik az egyik blokkon a fizetesnel, most meg creditet ir ra.
2015. dec. 25. 10:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja nem:) a kartyabizonylaton is debit van:) akkor bocsesz az okoskodasert.
2015. dec. 25. 10:24
 9/10 anonim válasza:

Nálunk is igényelhetsz nyugodtan Gold kártyát, ha vállalod a ~20,000 Ft/éves kártyadíjat. XD

Persze a kiemelt ügyfeleknek ez kedvezményesen, vagy díjmentesen jár.

De a bankok honlapján megtalálod a hiredetményüket, és onnan ki tudod deríteni, hogy milyen feltételhez van kötve. Végső esetben felhívhatod a call centert is. :)

2015. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem arany bankkártyám van a bankomnál. Nálunk ez nem attól függ, hogy ki milyen régen ügyfél meg mennyi pénzt hagy ott, hanem bizonyos szerződéshez járt (nekem pl. olyan konstrukcióm van, hogy járt hozzá hitelkártya - nem használom -, internetes kártya, a számlavezetési díj magas, de 75%-át visszakapom, ha xszer használom a kártyát fizetésre egy hónapban stb.).
2017. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!