Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet valakit magázó...

Hogyan lehet valakit magázó formában facebookon megszólítani?

Figyelt kérdés
Ha valakivel személyesen magázódom, egyértelmű, hogy az interneten, pl. facebookon chatelés közben sem tegezhetem le, de olyankor hogyan szólítsam meg úgy, hogy ne legyen borzalmasan rossz. Például hogy néz ki, ha azt írom, hogy "Csókolom Edit néni!", vagy "Jó napot Edit"? Még azt mondom egyszer elmegy, de ha heti kétszer beszélünk, a sokadik alkalomnál már nagyon gáz. Tippek?
2015. okt. 18. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz??? Ugyanaz, mint élőben.
2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Élőben más. Élőben én sem tudnám letegezni, de a facebookon olyat írni, hogy "Csókolom" és társai, hát nem tudom...


Ha ezt nem érzed gáznak, gondolj bele.

2015. okt. 18. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Az F.B. a chatet csak ti ketten látjátok - miért lenne ott gáz az, ami élőszóban nem az?
2015. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

továbbra sem érzem gáznak. első voltam.


fejtsd már ki, hogy miért is lenne gáz? az nem indok, hogy a mert a facebookon gáz...miért???

2015. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Más kimondani, hogy "Csókolom", mint leírni.
2015. okt. 18. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha neked más, akkor kínlódj vele. az nem a mi bajunk, hogy hülyeségeket beszélsz...
2015. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Jogos.

Ennyi.

2015. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is furcsa, de ez van. Viszont a Jó napot Edit néni még mindig jobb, mint a Csókolom Edit néni.
2015. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!