Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csajok, szoktatok pasiknak...

Csajok, szoktatok pasiknak elore koszonni?

Figyelt kérdés
Alszenteskedesnek talaljatok azt, miszerint mindig a pasi koszon elore vagy megvarjatok es addig nem koszontok? Rosszabb esetben igy abszolut el is marad a koszones... :'D
2015. szept. 11. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha idősebb nálam, és a felettesem. Akkor.
2015. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Megszoktam várni,hogy Ők köszönjenek!

Az illem az illem.

2015. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Pff problémázzon ezen akinek két anyja van, én ha ismerőst látok, köszönök, ennyi.
2015. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Általában köszönök. Nem csúszik félre a koronám tőle.
2015. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke, koszi, johetnek meg valaszok! :-)
2015. szept. 11. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk a takaritono sem tud elore koszonni a CEO-nak, meg ha akarna sem.

En ferfi barataim/ismerosok illedelmesek ahhoz, hogy ok koszonjenek elore. Meg a liftben is a ferfiak koszonnek elore. Habar mint tudjuk, annak kene aki belep, no vagy ferfi. Nekem tetszik, hogy kulturalt helyen elek. Habar ez mind otthon kezdodik. Mikor mar nagyonobb a gyerek, a kornyezeteben is korul nezhet, hogy hogy is megy, vagy is kellene mennie. No vagyok, az is akarok maradni nem egy nemtelen valami.

"Nem csuszik felre a koronam", na eppen ezert van egyre tobb bunko ferfi, aztan meg csodalkozunk, hogy miert.

2015. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Általában nem szoktunk, kivéve persze akinek kell előre köszönni: tanáromnak, főnökömnek, lelkészemnek vagy akárkinek, ha belépek valahová.
2015. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem nagyon vagyok otthon etikettben, de én mindig előre köszönök, ahogy meglátok valakit, tök mindegy, kicsoda. Talán az a kivétel, amikor hivatalos eseményen vagyok, és nem felettessel beszélek...
2015. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%

Nálam nincs ilyen, illem, korhatár...

Ha magázom,akkor persze előre, ha tegezem akkor az köszön előbb, aki meg látja a másikat.

2015. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Általában nem.Na jó, ha szimpatikus akkor igen :D

Az attól is függ hogy éppen milyen kedvemben vagyok.

Meg hogy a bizonyos emberke milyen kedvében van, mert ha morcosan lépdel az utcán, tuti nem köszönök neki. De ha mosolyog és látszik rajta, hogy jó fej, vagy csak egyszerűen jó kedve van, akkor köszönök neki. Viszont akk.ha látom rajta hogy nagyra van magával, akkor csak elmegyek mellette, azt cső!sokmindentől függ... :D

2015. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!