Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány éves korig elfogadható,...

Hány éves korig elfogadható, ha egy kislány felső nélkül van a strandon, vízparton?

Figyelt kérdés
12 éves, nem túl fejlett lánynál még belefér, ha csak bugyiban van mások előtt?

2015. aug. 16. 00:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Akkor csak azt tudom javasolni, hogy járj félmeztelenül! :D

Honosítsd meg ezt a szokást! Csak remélem nem fogsz fintorogni, amikor olyasvalaki fog félmeztelenül flangálni a környezetedben, akinek nagyon nem vagy kiváncsi a testére.

2015. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ez kutúra kérdése... ami neked úgy látom, ebben a tekintetben nincs meg. Köszönd ezt az évezredes keresztény hagyománynak, ami pusztító hatással volt a szexuális kultúránkra (tudtad-e, hogy pl. a középkorban az év 180 napján tilos volt a házastársaknak szeretkezni? Ill. a legtöbb helyen létezett olyan, hogy házastársaknak szeretkezni csak sötétben, FELÖLTÖZVE, elölről és minél rövidebben lehet?)


Talán majd idővel kinőjük ezt az örökséget. A Föld más tájain ennél sokkal normálisabb kultúrák is vannak, ill. nálunk sem annyira erős már a kereszténység hatása.

2015. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy sosem személyeskedsz. Nagyon vigyázol, hogy válaszaidban véletlenül se kritizáld a másik személyét (alaptalanul), csak szigorúan a véleményével kapcsolatban fejted ki a sajátodat. Csak így tovább...

Nyilván a szexuális kultúra teljes hiánya sokkal jobb, mint a mai európai közösségek szokásai. A féktelen párzás nyilván nagyszerű dolg. Védekezni pedig minek is... A nyomorba pottyantott tucat gyerkőc nagy része úgyis éhenhal, vagy elviszi valamilyen betegség. Ha más nem, idővel majd az aids, mert védekezni ugyebár nem tudnak. Sok helyen azt sem tudják, hogy a gyerek fogantatása és a nemi élet között kapcsolat van. És azt sem, hogy ha egy hív fertőzöttel dugnak (márpedig ott akad szép számmal), akkor komoly esélyük van elkapni a (náluk még mindig halálosnak számító) betegséget. De egyetértek veled. Nálunk többszáz éve volt egy kis eltúlzott szabályozás, aminek manapság már nyoma sincs, de bizonyára ugyanolyan álerkölcsös, prűd, bigott tahók vagyunk.

2015. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"A féktelen párzás"

"A nyomorba pottyantott tucat gyerkőc"

Amit a japánokról írtam, az csak úgy elpukkant a levegőben?


"Nálunk többszáz éve volt egy kis eltúlzott szabályozás"

Ja, "kis". Persze.

Örülj neki, hogy nem abban élsz. Megnyomorítanának még téged is.


"aminek manapság már nyoma sincs"

Dehogy nincs!

100%-ban ott van a fejedben!

A fejekből a legnehezebb kiűzni a dolgokat... főleg az olyan kétpólusú emberekből, akik csak a végleteket látják.


(Nem akarok személyeskedni - ez sajnos nagyon sok emberre igaz.)

2015. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
hát egy 12 éves az már tini . sztem nem jó ötlet, de nyilván nem az én dolgom. nekem picit fura volt nemrég az is, hogy egy ismerősöm a nyaralások képeit kirakta fb-ra és a 6-7 éves kisfia pucér. meg a 3 éves is. nincs gyerekem, de nem vinném őket piciként se strandra meztelenül, a 12 éves lányomat meg rég nem. én kb 4-5 éves koromban is felsős bikinit, sőt akkor már egyrészes furdoruhát kaptam anyukámtól. ez nem annak a kérdése, hogy nem fejlett a gyerek melle vagy igen. ne nézegessék a meztelen vagy félmeztelen gyerekem .
2015. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Max. 7 éves korig.

És nem úgy van, hogy ráhagyjuk. Meg kell nekik tanítani, mi a jó, mit illik, mit nem, mert még GYEREKEK! Viszont felnőtté kellene őket nevelni, nem?

2015. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem a korhoz van fűzve hanem ahhoz hogy kezd-e már nőni a melle
2017. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!