Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megcsocsoreszett egy kislány....

Megcsocsoreszett egy kislány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Setaltam az utcan odajott kert egy szazast (nem volt nalam es az anyja kuldte oda amugy is) aztan kovetett es megcsocsoreszett eleg kellemetlen volt
2015. aug. 4. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom, lány vagy.

Ez azért volt, hogy legközelebb ne felejtsd el azt a százast, ha már arra jársz. És azért kislány, mert ellene az égvilágon semmit nem tehetsz.

2015. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Mi bajod lett tőle?
2015. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Húú, és egy fiúval mit csinált volna? Megfütyürészte volna?
2015. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván oda nem küldi az anyja.

#2, te pedig képzeld el azt, hogy egy két méteres kancigány fogdossa meg a farkad. Mi bajod lesz tőle?

2015. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
#4, nő vagyok, nincs farkam. És semmi bajom nem lenne, ha egy kislány "megcsöcsörészne". Kellemetlennek kellemetlen, de ez van, így jártam. Egyébként is csak egy kislány, ugyan mit kéne tenni???
2015. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem tűnt volna fel, ez erőszak.

Akkor is erőszak, ha egy 4 éves kislány csinálja egy 70 éves férfinak.

A célja az, hogy FÉLJÉL, és FIZESS.


Normális helyen ezt NEM TŰRIK!


Amúgy mit lehet csinálni?

Szembefordulni vele (már előre, nem utána), és szigorúan ránézni.

Volt kamera azon a helyen? Akkor lehet szólni a rendőröknek is. Ők - talán - szólnak a nőnek, hogy ezt fejezze be.

2015. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahogy nem igazán tudom elképzelni a jelenetet, hogy egy KISLÁNY hogyan csöcsörész meg egy felnött nöt(?) vagy férfit(?)?
2022. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!