Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van egy lány, most költöztek...

Van egy lány, most költöztek haza Belgiumból, és meg akarom őt lepni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindíg azt hajtogatja, hogy mennyire hiányzik neki Belgium. Arra gondoltam, hogy áthívom, előtte feldíszítem a szobámat, hogy "Belgásabb" legyen.. DE nem jut eszembe semmi, eddig annyi, hogy zászló, Belga virágok.. Ebben kérném a segítségeteket, valami ötlet?

2015. aug. 12. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ne dőlj azonnal be, nem hiányozhat annyira Belgium, csak felvágós. Mert látja, hogy te nem tudsz semmit Belgiumról. Kérdezd meg tőle, miért minden belga pedofil ?
2015. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Naaa, aztmnodta csak az arabok azok.. :DD.. de nekem ennyi jutott eszembe, egy két- ötletet még adhatnátok. :)
2015. aug. 12. 17:07
 4/4 anonim válasza:
Gyumolcsos vagy barmilyen sor :) Sajtok :) Csoki :)
2015. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!