Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan tudom, hogy vannak-e...

Honnan tudom, hogy vannak-e barátaim?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy egy társaság valamennyi tagja barátnak tekint?

Kéretik nem összekeverni a barátot, a haverral és a spannal.

Ha ők hívnak el valahova, beszélnek hozzám és akarnak beszélni velem, valamint, hogy példával éljek, ha nincs cigim, csak úgy ad - egy olyan ember, aki sose ad senkinek - az már barátságot jelent?

Meg, sok apró dolog. Megvárnak ha késik a buszom, és alkalomadtán csak egy-egy emberrel is szoktam találkozni a városban.

Ezeket az embereket hívhatom barátnak? Vagy nem? Honnan fogom tudni, hogy a barátaim?

19F/Asperger szindrómás



2015. aug. 8. 03:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosan három emberről van szó.
2015. aug. 8. 03:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen. de igazából rá is kérdezhetsz náluk, nekem egyik haverom őszintén megmondta hogy nem tekint a barátjának de a többi havernál azért jobban kedvel, az egyenessége miatt tisztelem :D nálunk ez a buszlekésős konkrétan úgy megy hogy 1 vagy akár 2 órát is várunk egymásra aztán együtt megyünk tovább persze a csúszás miatt még minimum félórát szoktunk várni :D ja bocs ez a legjobb barim. mert nálam hasonlóan vannak mint nálad, span/haver<barát<legjobb barát.

ennél több barátra igazából ne is nagyon számíts, én is 1 kezemen megtudom számolni hányan vannak de rájuk számíthatok MINDENBEN! :) további szép estét, látom te se feküdtél le valami hamar :D

21/F

2015. aug. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szívesen megkérdezném őket. De ha ők barátként gondolnak rám, én meg azon töprengek, barátaim-e; akkor úgy fog tűnni, hogy én eddig nem is kezeltem őket barátnak - mert még csak észre se vettem, hogy ők annak tartanak.

Vagy ez nem így működik?

2015. aug. 8. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

De miért kell felcímkézni őket? Hívnak valahova, beszélnek hozzád és akarnak beszélni veled, ott vannak neked, amikor szükséged van rájuk. Kell ennél több?

De ha mindenképpen tudni akarod, tuti, hogy barátként tekintenek rád.

2015. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!