Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen esetben mit lehet tenni...

Ilyen esetben mit lehet tenni ha bunkó az "ügyfél"?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta nekem a napokban valamire hogy ha ez még 1szer előfordul akkor belevág a fejembe. Igazából ő egy "ingyenes"(nyilván nem ingyen van mert más vevő fizet azért hogy ez a dolog ingyen működhessen ott) szolgáltatást vesz igénybe.

Elküldhetem a sunyiba?

Eddig nem figyeltem meg hogy szokott e ott vásárolni.


2015. júl. 23. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bunkosag, ez konkretan fenyegetes. En tobbet nem engednem be a boltba - sot, szolnek a fonokomnek is, hogy a 'kedves' vevo/ugyfel fenyeget.
2015. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sörpocak ***** válasza:

Agresszív vásárló/ügyfél. Képzésen azt tanítják, hogy ilyenkor a lehető legnyugodtabban kell viselkedned, és használj minél több szakszót, hogy letört a szarvát.


Rosszabb esetben tegyetek ki egy táblát, hogy amennyiben a vásárló fellépésével, vagy hangjával megpróbál megfélemlíteni, abban az esetben kitessékelhető.


(fontos, hogy az ott tartózkodástól fosszátok meg, ne a vásárlástól, mert jogilag az már macerásabb)

2015. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ott tartózkodástól nehéz megfosztani mert ugyan magánterület de nincs körbekerítve. Egy része zárt, másik része nyitott.
2015. júl. 23. 22:52
 4/5 sörpocak ***** válasza:
Akkor tanácstalan vagyok, sorry :/
2015. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer ilyet mond, kezdj el nevetni. Nekem egyszer hostessként volt "szerencsém" egy kötekedő f...fejhez (valószínűleg kicsit spicces is volt), azt mondta, hogy "úgy felpofozlak, kisanyám, hogy az unokádnak is fájni fog", elkezdtem nevetni, azt se tudta mit csináljon, csak tátott szájjal lesett.
2015. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!