Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az istenért nem tudnak...

Mi az istenért nem tudnak KOPOGNI a lányok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években másodszorra nyitottak már rám miközbe vertem, mi jó édes anyám kínjáért olyan nehéz bekopogni azon a retkes ajtón? De tényleg, olyan megerőltető lenne?
2015. júl. 22. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Lehet nem számít mindenki arra, hogy ha egyedül vagy akkor egyből magaddal játszol, főleg a nők akiknél nem akkora prioritás a maszturbáció.


Mégis milyen választ vársz a kérdésre? Azon kívül hogy feszültség-levelezésként kiírtad.

2015. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, ha bent TV-t nézek, akkor is illik kopogni, gondolhat felőlem bármit, de ez az egyik legalapvetőbb dolog basszus
2015. júl. 22. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd ki az ajtóra, hogy KOPOGJ. Azt talán megértik.
2015. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is esik jól, ha nincs kulcsra zárva az ajtó.
2015. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne nappal szórakozz magaddal, hanem éjszaka, amikor mindenki alszik.
2015. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piriiiii ***** válasza:

Attól még az emberek kopoghatnának, tökre megértem, én is sokszor vagyok így. Mármint... szóval itt nálunk mindenki mindenhova kopogás nélkül ront be.

A kérdés ettől függetlenül tényleg csak ideglevezetés...

2015. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom családtagokról van szó, és te meg kamasz vagy. Ez az az időszak, amikor az ember szeretne egy kis magánszférát, és nem csak a maszturba miatt. Ezt a család nem mindig veszi észre, mert megszokták, hogy a kisfiúnak nem magány kell, hanem sűrű együttlét. Szóval meg kell nekik mondani, hogy már igényelsz némi privát életteret, mert nem vagy kisgyerek.


Persze ha olyan mocskos szájjal kéred meg őket erre, ahogy a "kérdést" kiírtad, akkor ne várj nagy hatást.

2015. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Quasar07 ***** válasza:
Hat ez ciki. Zard be az ajtot.
2015. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!