Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik borond a praktikusabb?

Melyik borond a praktikusabb?

Figyelt kérdés

Igazabol ket meret van ami kozott vacilalok, az egyiket tul nagynak a masikat tul kicsinek erzem, melyikkel jarok jobban?:D


...mert vegulis a nagyot ugyis tudom cipelni, ha csak felig van tele

...de a kicsi meg konnyen elfer, tudok vele kozlekedni...



2015. júl. 3. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek a bőröndnek kerekei?


Mondjuk egy nagy gurulós bőrönd praktikus lenne, nem? Amibe sok fér, de nem kell sokat cipelni, csak húzni.

2015. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen célra kéne? Mekkorák? Hány kerekük van? Így nem lehet segíteni sem ha nem adsz elég infót...


Amúgy pl repüléshez meg vannak adva a maximális méretek, és az a jó ha könnyített változat, mert akkor többet tudsz belepakolni hogy beférj a súlyhatár alá.

2015. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A nagy méret jó, csak ha telepakolod akkor könnyen túlsúlyos lesz ha repcsivel mész. Ha vonat vagy kocsi akkor a súly annyira fontos, hogy elbírd.

Ha nem pakolod tele a nagy méretet akkor mire megérkezel könnyen rumlis lesz a tartalma.


Szerintem a közepes méretű bőrönd az ideális. nem túl nagy, de ha 1-2 hétre utazol, egy kis ügyességgel be lehet férni ( főleg nyáron).


A vászon bőröndöknél van bővíthető, azokba sokat lehet pakolni.


Sokat utazom, a közepes méret a legjobb szerintem.

2016. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!