Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nincs önbizalmam mit tegyek?

Nincs önbizalmam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

nem mind1, hogy mihez nincs önbizalmad.


pl nem ugyanaz a teendő ha nincs önblizalmad:

egy lányhoz odamenni

vagy csak lefeküdni vele

vagy állásinterjúra menni

fizetésemelést kérni


stb...


szal kérdés, hogy, mihez kell az önbizalom.

2010. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján? Tégy úgy, mintha lenne!
2010. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb lépést már meg is tetted. Felismerted, hogy nincs önbizalmad. Gratulálunk, te vagy az eddigi legjobb páciensünk :)
2010. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj olyasmikbe, amiktől szerinted lenne. Sport, esetleg küzdősport, amatőr színészkedés, hangszeren játszás... stb.
2010. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Vagy felejtsd el a sok humbugot és éljél kicsit, mintha nem volna holnap. Ne sokáig, de eleget. Mármint nem élni, hanem ilyen módon élni. Utána határozatlan ideig lehetsz még megállapodott jóarc.
2010. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem szinte semmihez nincsen.Kisiskolás koromba utáltam a tesiórákat vagy a sport versenyeket,mert bénának éreztem magam.Kamasz koromba a fiúzáshoz nem volt kedvem,aztán a szüzeségem elvesztését is félve tettem meg.

Van amibe tudom,hogy jó vagyok és mégis szerénykedem.Néhs jó lenne 1 beképzelt,pökkhendi embernek lenni.

2010. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát inkább a fiúkkal nincsen sok ja meg ha egy új környezetbe vagyok, pedig ha ismerem az embereket és a környéket akkor nagy a szám (A), csak, hogy jövőre megyek gimibe és félek, hogy mi lesz :S
2010. márc. 1. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Írj nekem megdumáljuk! 27F :)


Amúgy meg ne kérdezd meg 1001-edszer is ezt a kérdést! :)


Itt egy önbizalomnövelő:


[link]


Töltsd le, hallgasd meg! Nekem bevált. Azóta sok önbizalmam lett.

2010. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!


Azt írtad, csak ismeretlen környezetben nincs önbizalmad.

A környezet hamar ismerős lesz, mert könnyen bele lehet rázódni, hiszen mindenkinek új lesz a szitu.És akkor már miről is beszélünk?

Nem lesz nehéz biztos vagyok benne!

2010. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Írd le egy papírra az összes dolgot ami szerinted jó benned, vagy jól csinálsz, és olvasd el minden reggel és este és akkor rájössz, hogy nincs semmi okod önbizalomhiányra
2010. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!