Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az igaz, hogy az olaszok...

Az igaz, hogy az olaszok megeszik macskát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem esznek macskát, ugyanúgy kedvencként tartják, mint mi. A második világháború idején ették meg időnként kínjukban az élelmiszerhiány miatt, azért ragadt rájuk. De nem vennék rá mérget, hogy ezzel egyedül voltak.
2015. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont a franciák tényleg csigaevők. :)
2015. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
A kínaiak esznek macskát meg mindent.Ezt több helyen is olvastam már meg az egyik kínai ismerősöm mesélte.Undorodom tőlük!!
2015. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 savanyújóska ***** válasza:
86%
DK-Ázsiában több helyen esznek macskát, illetve amit még inkább az a kutya, viszont azt nem úgy kell elképzelni, hogy juj, cuki németjuhászt megsütik, van egy elég jellegzetesen jellegtelen zzsemleszínű fajta, én azt láttam mindenhol kirakva. Nem tartom én sem ízlésesnek, de nekünk is vannak olyan szokásaink, amit meg ők nem értenek... Pl. cipóben vagyunk templomban, holott egy pagoda előtt mindig leveszik a lábbelit. Szóval így ez alapján megítélni embereket, nem tetszik.:( (Állítülagos kína mondás: Ha négy lábon jár, és a háta az ég felé néz, akkor meg lehet enni.)
2015. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!