Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány ft-os érméért nem ciki...

Hány ft-os érméért nem ciki lehajolni?

Figyelt kérdés
Mert pl. egy 5 ft-osért szinte senki nem hajolna le. Itt most arra gondolok, ha te ejtetted el a sajátod. Most volt egy ilyen eset, amit láttam, és azért kérdezem.
2015. máj. 27. 07:49
 1/7 anonim válasza:
100%

ha 5 ft ha nem, akkor is lehajolok érte..

milyen már hogy leejtem és ott hagyom mert azt gondolom : "pff ez csak 5 ft kell a kutyának"

2015. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az értéke számít, ez elvi kérdés. Én mindig lehajolok, a pénz nem való a földre, felveszem.
2015. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek. Szegény embernek az 5 ft is számít valamennyit. Rockefelleren viszont évekig röhögnének a Rotary Clubban, ha lehajolna az utcán egy százdollárosért.
2015. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
"Ha egy 100$-os lennea földön akkor sem hajolnék le érte. az alatt az idő alatt többet keresek az üzletemmel." - Bill Gates
2015. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Sztem ha saját pénzéért hajol le vki, akkor az 5 Ft-ért sem nézik le... aki emiatt lenézi, elég hülye, felszínes ember lehet. Amúgy én, ha látok vhol pénzt, amit nem a szemem előtt ejtettek le, ciki, nem ciki, lehajolok érte, még ha 5 Ft is, mert sajnos nem vagyok egy krőzus.
2015. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez hülyeség, én nyilván mindenért lehajolok ha elejtem, mert vagy bankkártyával fizetek, vagy pedig pont annyi pénzt viszek magammal amivel vehetek 2-3 gombóc fagyit mondjuk, így mindenképpen lehajolok
2015. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha leejtek egy 5, 10 vagy 20-ast akkor nem hajolok le érte. csak 50, 100, 200-asért.
2015. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!