Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Emok, hogyan állitjátok be...

Emok, hogyan állitjátok be olyan jól a hajatokat? én is emo vagyok, csak annnyi hogy a hajamat nem sikerül beálitani, vagy jobban le kelene vágni fokozatosan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nincsenek emók. Te vagy szomorú fajtád utolsó tagja.
2015. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Az utolsó emó"
2015. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cukrosa vizzel.
2015. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,mindenkeppen rovidre kell vagni A tetejet.Kb 10 centis hajat mar siman tudsz tupirozni.De sokat kell fodraszhoz jarkalni egyebkent.Na meg rengeteg mennyisegu hajlakk kell hozza ofc.
2015. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösi az utolsó , de a többi nem értelmes , nen ln vagyok az utolso , nyugi , attol hogy ti nem ismeret én igen és elég sokat. ez a mi körünk.
2015. máj. 16. 11:55
 6/8 anonim válasza:
Valld be, kihalt a fajtád, már nem vagytok akkora sztárok mint 2007-ben.
2015. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hagyjatok már ezzel a fszsággal békén!!! én ugy élek ahogyan akarok.

ha én leszek egyedül a földön azt is leszarom , csak megkérdeztem.

2015. máj. 22. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szerencsétlent békében.Csak szólok,hogy rengeteg emo van,csak amikor divat volt akkor sokan voltak,mert a legtöbb a divat miatt volt emo.De az igaziak még mindig azok,most hogy nem divat.Ennyi.

Egyébként az jobb lenne ha ő is nagy rokker lenne nirvánás pólóba meg adidasz cipőbe?ugye hogy nem!

2015. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!