Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A dadogás hogyan keseríti meg...

A dadogás hogyan keseríti meg a mindennapjaidat? Ha lehet, dadogók írjanak!

Figyelt kérdés
Van valamilyen oldal a neten, ahol lehet beszélgetni, hasonlo sorstársakkal? -)
2010. febr. 20. 16:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál!-)

Nekem a legkínosabb az R betű kiejtése és bizonyos szavaknál a T betű. Én ilyen helyzetekben gyorsan gondolkodom más szavakban, amelyekben nincs R betű.

Ha szabad kérdeznem fiú vagy ill. lány?-)

2010. ápr. 18. 19:21
 12/25 anonim ***** válasza:
fiu vagyok.dadogos lanyrol te mar hallottal?
2010. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén mondom, még nem láttam olyan lányt aki dadog, lehet mert nem figyeltem de nem láttam még, igaz sejpítős lányt hallottam beszélni.-)
2010. ápr. 20. 21:02
 14/25 anonim ***** válasza:
Én dadogok és rohadtul megkeseríti az életemet viszont legalább a tanárok nem hívnak ki felelni:P
2010. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Kösz!

Hasonlóan szenvedek én is.-)

2010. máj. 22. 13:12
 16/25 anonim válasza:
Szerintem ha egy olyan közzösségbe kerülsz, ahol szeretnek, és jól érzed magad, az mindennél fontosabb az életedbe..:) És még ezen is segít. Lásd, én is dadogtam régen, nagyon idesitett, aztán új suli, új emberek, stb..: ) Azóta alig akadok meg. Ja, nekem pl az is segít, ha valakinek utánzom a beszédstílusát.. Bár a dadogásnak rengteteg fajtája van. Én pl ha magamba beszélek egy cseppet se dadogok.. Ja, és boldognak kell lenni mindig :) Ha azon töröd a fejed hogy úristen nekem ez nemfog sikerülni meg stb akkor rosszabbodik.. Nekemis.: ) Remélem ez segített valamennyire: ) Ha felakarsz venni msn-re küldj privit:P
2010. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!

Igen úgy van ahogyan írtad. Ha stresszben vagyok, akkor dadogok és verejtékezem, de csak azért hogy mások egymás közt, nehogy megszóljanak. Itthon nem szoktam dadogni, de a környezetemben élők már megszokták.

Már lasan megszokom, hogy így fogom leélni az életemet.-)

Mégegyszer kösz hogy válaszoltál!-)

Egy felvidéki magyar -)

2010. jún. 9. 11:44
 18/25 anonim válasza:
Engem kisebb koromban csúfoltak miatta, ezért gátlásaim lettek. Manapság már nem zavar, mivel "kinőttem" de a lelki sebek amiket hagyott még mindig fájnak.
2010. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Hát én lány vagyok és dadogok.Eléggé megkeseríti a napjaimat.Vannak olyan napok amikor nagyon dadogok s vannak olyanok amikor meg alig.azért h ne legyen kínos inkább nem is beszélek olyan sokat csak amennyit muszáj
2010. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon szar..:S sokan szólnak érte, kiröhögnek, persze utána szétoltom őket de akkoris... gátlás is van bennem emiatt:S
2010. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!