Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem furcsa, amikor egy harminc...

Nem furcsa, amikor egy harmincéves nő úgy nyavalyog, mint egy tinilány, vagy csak nekem alacsony a tűrőképességem?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, egy albérletben lakunk, és mindennap végig kell hallgatnom a nyavalygását. Mármint csak véleményt nyilvánít, de úgy, mint egy elkényeztetett gyerek, hogy ami neki nem tetszik, akkor arra úgy reagál, hogy "jaaaaaaaaaaaj, ne mááááááááár!" Hosszan, elnyújtva. Ha horkol és felébresztem, akkor "miiiiiiiiéééééééééééért nem ébresztettem fel hamarabb?", ha filmezés közben kajálok a szobában, akkor "jaaaaaaaaaaaaaj, neeeeeee, tele leszünk egéééééééééérrel!".


Ezek lehet, hogy nem voltak túl jó példák.


2015. febr. 2. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt képzeli, hogy ettől lesz majd cukeee és kap jó sok pénzes faszit, meg a töküket a csúnyájába, hogy jó gyakran megpocsékolják.


Nekem egy 40+ barátnőm van aki így nyíg meg nyavalyog, tininek próbál látszani, ezoterikus hülyeségeket beszél, és mindig viszket a piñatája. Ha faszi lennék és ilyen nőm lenne, beleugranék a Dunába.

2015. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a túlzásba vitt nemi élet hiánya.
2015. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hisztis. De azért a szobába enni az se semmi. Utána ételszagba alszol? Sokkal te se vagy különb.
2015. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szellőztetésről nem hallottál még? Különben sem azt mondtam, hogy mindig ott eszem, hanem, ha egyszer is előfordul, akkor már jaj, egér, ágyi poloska, csótány, stb.
2015. febr. 2. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul választottál lakótársat, nem irigyellek érte. Én biztos nem tűrnék meg egy ilyen csajt. És szerintem gáz, ha valaki ennyi idősen rendszeresen nyafog. Szerintem is szedjen össze valami pénzes pasit, és akkor majd lehetnek cselédei meg takarítónője. Bár szerintem egy ilyen nőt nem sok pasi bírna elviselni hosszútávon.
2015. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha faszi lennék és ilyen nőm lenne, beleugranék a Dunába."


Inkább őt dobd bele, úgy te is meg a társadalom is jobban jár :D

2015. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: "Inkább őt dobd bele, úgy te is meg a társadalom is jobban jár :D"


Na pont erre gondoltam, miután beküldtem a kommentet, hogy vagy Dunának mennék, vagy inkább olyat alárúgnék a nőnek a harmadik ilyen picsogásnál, hogy meg sem állna a Holdig.


Amúgy rövid távon szórakoztató, ha van hozzá hozzá humorérzéked, de vele élni horror lenne...

2015. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért, az sokkal jobb, ha mély hangja van, és úgy beszél, mint egy kocsmatöltelék?

Vagy hadar, idegbeteg, szipog, stb...

2015. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!