Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kettő esernyővel egy pár?

Kettő esernyővel egy pár?

Figyelt kérdés
Képtelen a párom tartani az esernyõt mert,hogy neki elfárad keze.Azt mondja én is vigyem az esernyõmet magammal.
2015. jan. 26. 18:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mit nem lehet ezen érteni? Egyszer próbáld ki! Teljesen másképp kell tartani az ernyőt, ha azt akarod, hogy a melletted lévőt is védje, nem csak téged. Magasabbra kell emelni a kezed, és egy kicsit eltartani magadtól. Pár perc után érezhetően fárasztóbb, mint amikor a mellkasodhoz támasztva szorongatod saját magad fölött az ernyőt.

2015. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lófsznak sétálgattok esőben? ...
2015. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

11: Azért nem értem, mert még sose hallottam ilyet :)

De tényleg, sose mondott még ilyet senki sem, se nekem, se másnak a környezetemben. Csak kisgyerekektől hallottam, hogy fáj a kezem, nem tudom tartani.

Egyébként meg én nem úgy szoktam járni, hogy a mellkasomhoz szorítom. Össze-vissza emelgetem, ahogy jönnek, mennek körülöttem az emberek és ki akarjuk kerülni egymást. :) Egyébként meg nőkkel is szoktunk egy ernyő alatt menni, ha valakinek éppen nincsen, megosztjuk egymással. Akkor sem vettem észre, hogy fájt volna a karom, és más sem szólt, hogy fáj neki.

2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nekem miért nem fáj a karom?En átveszem tõle az esernyõt és igen én tartom.A párom ilyen vinnyogós fajta, komolyan idegesitõ, neki mindig fáj mindene.

Megoldom én helyette.Csak még sohasem láttam,hogy egy nõ tartja az ernyõt egy férfi mellett.

2015. jan. 26. 19:34
 15/23 anonim ***** válasza:
Talán beteg .Izomsorvadása van.
2015. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én meg nem is használok esernyőt.
2015. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés az a kategória, hogy ha nincs probléma, akkor gyártunk egyet
2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

A hiszti felesleges, beszélgetni meg külön esernyővel is lehet. Ha meg neked az probléma, hogy addig úgy néztek ki, mint két idegen, akkor nagy problémák lehetnek a párkapcsolatról alkotott elképzeléseiddel, mivel nem az a lényeg, mások hogy látnak titeket. Ha a párod nem tudja tartani, akkor nem tudja, elég kényelmetlen tartani úgy, hogy a másik is kellően védve legyen.


Fölém a férjem legtöbbször tartja, de ha nagy zuhi van, akkor igen is viszem a sajátom, mert finnyás vagyok és nem akarok elázni. Ettől még férj és feleség vagyunk és nem érdekel, ha mások szerint látszólag max ismerősök vagyunk, külön ernyővel.

24N

2015. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt a megoldás. Egyébként egyetértek #17 válaszával.

2015. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tartja a férfi, mert általában ő a magasabb, és nem kell annyit nyújtózkodnia, mint a nőnek. De egyébként tök mindegy.


Én mindig viszek magamnak ernyőt, mindegy, kivel megyek. Nem volt még beszélgetési problémám. :)

2015. jan. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!