Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kettő esernyővel egy pár?

Kettő esernyővel egy pár?

Figyelt kérdés
Képtelen a párom tartani az esernyõt mert,hogy neki elfárad keze.Azt mondja én is vigyem az esernyõmet magammal.
2015. jan. 26. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hol a probléma? Ha nem tudtok egy ernyö alatt ketten menni, akkor logikus módon kettöt kell használni. Ennek semmi köze a párkapcsolathoz.
2015. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
igen
2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tehát megyünk az utcán mint 2 idegen, szuper!Beszélgetni sem lehet.
2015. jan. 26. 18:49
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Járjon esernyő-tartó edzésekre. Elemi udvariasság, hogy a férfi jobb kezében tartja az esernyőt, így védve az esőtől a gyenge nőt, aki közben párjának az esernyőt tartó jobbkezébe kapaszkodik.
2015. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem tartod TE az esernyöt, ha annyira fontos egy ernyö alatt menni?


Szerintem nem attól lesz gond a párkapcsolattal, hogy amikor éppen esik az esö, akkor az utcán nem tudtok beszélgeni egymással, mivel ez elég ritka és a napnak csak igen kis részét teszi ki.

2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Mi a baj a két esernyővel? Nekem még sosem tűnt fel, hogy ne tudnék beszélgetni azzal, aki mellettem a saját esernyője alatt sétál. Annyira nem esős hazánk éghajlata, hogy a kapcsolatotok rovására mehetne, ha időnként 10-20 percre nem vagytok egymásba gabalyodva. Én nő vagyok, de előfordult már, hogy valamelyik barátnőm, családtagom fölé esernyőt kellett tartani, mert épp nem volt, csak nálam, és igenis jóval fárasztóbb, mert magasabbra kell tartani, és eltartani a kezed, míg ha saját magad fölött van, akkor egyszerűen a mellkasodra hajtott kézzel megtartod az ernyőt. Kár ebből hisztit meg elvi kérdést csinálni, sokkal kényelmesebb mindenkinek a két ernyő. Ráadásul nagy esőnél sokszor simán elázik mindkét ember oldala egyetlen ernyő alatt.
2015. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a magáét hogyan tarja?Nem használ esernyőt?
2015. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem.

Ha két esernyővel vagytok, akkor ő tartja a sajátját. És akkor nem fáj a keze? Csak akkor, ha egy esernyő alatt álltok ketten?

??????

2015. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem illik a férfinak vinni az esernyőt. Ha ez nem megoldható ,csinál egyedi ikeresőkabátot. Senki nem fogja azt hinni, hogy idegenek vagytok egymásnak:D
2015. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi egy esernyőt használunk, ha együtt megyünk. Sokkal egyszerűbb, és jobban el lehet férni az utcán, emberek között, mint kettővel.
2015. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!