Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem adják meg a nők a...

Miért nem adják meg a nők a tiszteletet az öreg férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ma egy dáma egy öreg bácsi előtt felszállt a villamosra és gyorsan leült előtte már nem ez az első eset több ilyet láttam már!!!
2015. jan. 21. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! Az a nő akiről írtál, szimplán neveletlen, buta nő. Én személy szerinte tisztelem az idős embereket, és mindig átadom a helyem a buszon /villamoson, még akkor is amikor 12 órát dolgoztam le. Minden csak nevelés kérdése.
2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát én magam elé szoktam engedni őket is. Ha a bácsi előre enged, akkor megköszönöm. Leülni meg akkor nem szoktam, ha kevés a hely és sok az idős.
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg azért van így mert a társadalmunk erősen nőközpontú ha ezt egy öreg nénivel csinálná meg egy férfi mindenki fel lenne háborodva az általam leírt esetnél senki sem háborodott fel.


Másik eset egy bevásárló központban a női takarítók bemennek a férfi wc-be takarítás címszó alatt, de gondoljátok el mekkora patália lenne ha férfi takarítók ugyanezt megcsinálnák a női wc-be !

2015. jan. 21. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Én férfi vagyok, és nem mindig engedem őket előre. Ez van. Főleg, amikor járógipsz volt a lábamon, hiába néztek úgy. Az a baj tudod, hogy az öregek sem szentek ám. Vonaton általában meg szoktam kérdezni, hogy szabad-e a hely. Általában pont az öregek nem reagálnak rá semmit, csak felnéznek, aztán annyi.

Persze ha valaki alig tud menni, az más, de azért nem minden öreg ilyen.

2015. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

1. Már megint egy általánosító kérdés.

2. A társadalmunk enyhén szólva nem nőközpontú.

2015. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem nőközpontú?

Sorold fel az érveidet én is felsorolom az ellenérveimet.

2015. jan. 22. 05:33
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem meg azért van így mert a társadalmunk erősen nőközpontú"


Na most akkor ezen kívül nem is fogsz más választ elfogadni? Ezért kár volt feltenni a kérdést.

2015. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem se nőközpontú. A férfiak ugyanazért a munkáért sok helyen többet keresnek.
2015. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan leult a noszemely, mert az ocska kinai cipoiben mar nem tudott menni/allni.:)) Ez van, dama, olcso dama.
2015. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem nőközpontú?

Sorold fel az érveidet én is felsorolom az ellenérveimet."


Nem sorolom. Ez nem vita tárgya. Körülbelül olyan, mintha kétszáz éve Amerikában kellett volna bizonygatnom, hogy a társadalom nem négerközpontú.

2015. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!