Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van egy fiu, aki tetszik...

Van egy fiu, aki tetszik nekem. Ma halt meg az apukaja. En a halal temaval nem tudok mit kezdeni, egyaltalan nem tudom kezelni. Nagyon kiboritott, de nem tudom hogy mit irjak neki. tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Na írj neki semmit, nem hinném, hogy most a neten lógna.

Ha személyesen találkozol fejezd ki a részvéted és ajánld fel, hogy bármi van te meghallgatod, segítesz neki.

2014. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkert, hogy beszelgessunk, mert igy probalja lekotni magat..nem tudom elkepzelni, hogy mekkora fajdalom most ez neki, mert en is itt bogok, pedig nem ismerjuk meg annyira egymast..szeretnem ha erezne hogy tenyleg mellette vagyok
2014. okt. 16. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor leginkább azzal/abban tudsz segíteni, hogy meghallgatod a fájdalmát. Nem kell és nem is lehet ilyenkor nagy bölcsességeket mondani. Ha elmondod neki hogy számíthat rád, ha esetleg tudsz valamiben segíteni, az biztos jól esik neki és szép gesztus.
2014. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!