Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki este 10-kor lefeküdni?...

Ciki este 10-kor lefeküdni? Miért néznek hülyének a többiek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, először lakom koliban. Otthon megszoktam, hogy este 10 körül fekszem le. Most, hogy koliba kerültem, nagyon kellemetlenül érzem magam. Itt rajtam kívül mindenki hajnalig fent van, filmet néznek, dumaparti stb. Az még oké, hogy nincsenek tekintettel arra, hogy én aludnék; hangosan beszélnek, égnek a lámpák; de ezt elviselem. A gond az, hogy a szobatársaim csúfolnak és kinevetnek, amiért korán lefekszem. Olyanok, mint az óvodások. Ez tényleg ennyire gáz? Elvileg még egészségesebb is, ha pár órával éjfél előtt lefekszik az ember.
2010. jan. 19. 08:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki,egyáltalán és a szervezetednek is csak jó teszel vele..,az más kérdés,hogy a sok tahó nem hagyja,de tojjál rájuk!Vagy szerezz be egy fűldugót,ha nincs más megoldás!

Legalább belőled lesz valaki,de azokból akik csak azért vannak ott,hogy bulizzanak,azokból semmi nem lesz!!

2010. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Ők a hülyék, aki itt azzal van magyra hogy ő "él", annak gőze sincs az "életről", hamis képet kerget.

te vagy a normális nyugodjál meg és keress másik szobát, csak van ott pár hozzád hasonló normális alak, azokkal vonulj valahogy egy szobába.

Nézz körül azokon a reggeli órákon ki az aki nem gyűrött, és koleszos, hátha ő is épp ilyenekkel van körülvéve mint te és akkor már ketten vagytok, úgy könnyebb lesz megoldnai.

Sok sikert.

2010. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Ismerem az életérzésedet, én is hasonlóképpen gondolkodom. Körülöttem is sokan vannak, akik folyton piás-táncikálós bulikba járnának, és engem is hülyének néznek, amiért én nem megyek inni-csajozni (feleségem van - nekik is). Szerintük én beporosodtam, vagy mi. Nem tudom, a sok piától, vagy mi egyébtől nem képesek felfogni, hogy nekem talán még pörgősebb az életem, nagyon aktív vagyok, annyi hobbim van, hogy szó szerint szelektálnom kell belőle, mert nem jut mindre időm.:)) Fenébe, pedig hogy szeretem őket!:)) Egyszerűen az életemből kidobott időnek tekintek minden percet, amit a részeg bódultságban töltök, vagy olyan részeg/betépett társaság közepén feszengve, ahol egyáltalán nem akarok lenni, csak ritkán a helyzet belekényszerít.


Nna, miután kiírtam magamból a világfájdalmat, már nem maradt más, mint hogy elmondjam, szerencsés vagy, amiért el tudod viselni a hajnalig tartó dorbézolást. Örülj ennek. Azt, hogy ők mit gondolnak rólad, vagy minek tartanak, arra magasról kell sz*rni. Ha meg akarnál felelni nekik, fel kellene adnod eddigi életritmusodat, és ki kellene fordulnod magadból. Szerintem ezt nem akarod. Akkor nem marad más, mint hogy egymást kölcsönösen hülyének nézitek, és az élet megy tovább.:)

2010. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

na látod, én ezért nem vagyok kolis :) igaz, én nem fekszem olyan korán, 11-éjfélig fenn szoktam lenni, de rettentően idegesít a hangzavar, a sok részeg ordibáló marha, főleg, amikor tanulnom is kellene, arról már nem is beszélve, mikor hajnal 4-ig disco van a szomszéd épületben, de reggel 8ra menj órára is,arról nem is beszélve, mikor a szobatársam hajnal 3kor felhozott egy pasit és ott a szemem láttára és a megkérdezésem nélkül elkezdtek akciózni... én nem ítélem el ezeket az embereket, csak csinálhatnának az egyetemekhez olyan kolit is, ahová azok az emberek mehetnek, akik tanulni mennek az egyetemre...én kb egy hónapig voltam kolis, azóta bejárok, és százszor jobb minden este békésen, csöndben,nyugalomban együtt lenni a párommal... neked azt tudom javasolni,hogy keress egy olyan albérletet, ahol hozzád hasonló lányok vannak....


21/L

2010. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
12:03, vannak olyan kolik is, amik a tanulós embereknek lettek kitalálva. Csak egyrészt oda nagyon nehéz felvételik vannak, másrészt árban kb. ott vannak, mint egy olcsóbb albérlet.
2010. jan. 19. 12:58
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem ciki. Bár én mondjuk simán elvagyok az éjféli lefekvéssel.


De már ennyiből szimpatikus vagy. A többieket meg sz@rd le.

2010. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Az "egyszer vagy fiatal" kezdetű lemezt felrakóknak üzenem, hogy a fiatalsághoz hozzá tartozik a tanulás is, legalább is az enyémhez hozzá tartozott - mint ahogyan a borospincés meg a strandraéjjelbemászós, stb. bulik is... szerencsére emlékszem azokra a pillanatokra is, amikor sikerült egy-egy vizsgám...


Nyugodtan röhögj vissza a szobatársaidra, amikor éppen a hülyeségeikkel traktálnak az alvási szokásaid miatt. A helyedben én igen nagy csörömpöléssel indulnék minden áldott reggel suliba.

32/n

2010. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
"A helyedben én igen nagy csörömpöléssel indulnék minden áldott reggel suliba." Hihi,ez jóóó!:))
2010. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én csak azért szoktam furcsán nézni az emberekre, akik korán elmennek aludni, hogy mi a frászkarikáért fáradnak el ilyenkor.... én titpikus éjjelibagoly vagyok :D.
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki. De vajon egy egyetemen van-e értelme 6-kor felébredni (8 óra alvás), amikor 8-10 körül indul csak be az élet. Utazni meg nem nagyon kell, mert a kollégium általában közel van. Persze, ez nem jelenti azt, hogy hajnali 3-ig fenn kéne maradnod.
2010. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!