Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak? A barátnőmnél...

Mit csináljak? A barátnőmnél leszek 5 napig.

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha kakilnom kell?? Biztos nem bírom ki addig!De szégyenlem előtte. :/

(Lány vagyok)



2014. aug. 13. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd, meg az egész családja is kakil, és azt is tudják, hogy te is szoktál. Nyilván be tudsz majd zárkózni a wc-be. Vihetsz magaddal zenét a telefonodon, ha nem akarod, hogy bármit halljanak. Csak ne hagyj magad után nyomokat, és moss kezet alaposan. És persze ha nincs papír, akkor ne legyél szégyellős szólni :D
2014. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De èn nagyon budoset szoktam..ès amikor naluk vagyok,akkor szoktam làtni,hogy nincs lègfrissito..megèrzik majd..:/
2014. aug. 13. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ablak csak van, majd kiszellőztetsz. Az öt nap alatt meg azt fogod enni, mint a családtagok, így mindenki hasonló aromájút fog kakilni.
2014. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs ablak se...el se kellene mennem..fèlek!
2014. aug. 13. 19:36
 5/10 anonim válasza:
Ha egy légtérben van a zuhanyzó/kád is a wc-vel, akkor zuhanyzás előtt végezd el a dolgod, és amíg lezuhanyzol, eloszlik a szag. És használj erős illatú tusfürdőt :)
2014. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat!!:)
2014. aug. 13. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Mit csinálj? Nőjj fel. Beteges ez a rettegés lányoknál, és kifejezetten kellemetlen, amikor már felnőttek, és még mindig szenvednek tőle.
2014. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes emberi szükségleteket rendeltetésszerűen el lehet végezni, más is ezt teszi, nincs mit szégyellni rajta. Ha a hely nem szellőztethető, akkor erről ők nyilván tudnak, és megszokták. Illeszkedj be. És valóban győzd le fölösleges rettegésedet. Ez a szükséglet kizárólag attól feltűnő, ha nem a természetes módon teszed. Ahogy ők is.
2014. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kinyomtad a kolbászt, azonnal húzd le. Gondolom szokásod, hogy 10 percig ülsz a bűzben, majd a seggtörlés után húzod le egyben az egészet. Személy szerint számomra megmagyarázhatatlan, miért tesznek így egyes emberek. Két bátyám van, a kisebbik csinálta így. Vidáman olvasgatott, rejtvényezett a bűzben.

Húzd le. És fújj be előre légfrissítőt. Ha nincs, vigyél egyet magaddal.

2014. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Személy szerint számomra megmagyarázhatatlan, miért tesznek így egyes emberek."


- Ha magamból indulok ki, irigylem azokat, akik gyorsan elintézik, de nekem egyszerűen nem megy. Hiába nyomom, nem segít, csak ha várok egy kicsit, hogy a természetes bélmozgás megtegye a dolgát.

2014. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!