Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mire utalhat ez a furcsaság,...

Mire utalhat ez a furcsaság, amit észrevettem a Barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit túl szociális,néha okoskodós,szeret "puncsozni"a Barátnőivel,meg az Ő Családján belül,de mindez nem nagy baj,mert velem is rendes,szeretjük egymást.Néha próbál irányítani,és azért sokszor a negró világít a szájában,tehát Ő ilyen kis okosbuzgócska.

Lényeg:

Nehezen tud elfogadni szinte bármit,és nehezen köszöni meg!Nem azért,mert illemtelen,hanem én úgy veszem észre,hogy amikor Ő "kap",akkor az neki egy megalázást jelent,minha Őt egy gyenge valakinek tekintenék,aki nem tud magának előteremteni dolgokat,ezért a másik,aki "nála erősebb",annak kell ellátnia Őt.Lehet ez bármi,ajándék,kaja,otthoni segítség,munka,

ilyen esetekben épp csak ilyenek hangzanak el:kössssssz,hogy jössz;köszke(i nélkül!)köszipuszi,és ilyen gyors,leegyszerűsített módok.Illetve még azt látom ilyenkor,hogy csöndben van egy ideig,és tök "szigorú" fapofával leseget.Most valentin napon is vettem neki egy szép korallvirágot,és testápolót,alig értékelte.

Szóval mi lehet ez,mert ez nekem is rossz.És akkor még nagyobb volumenű dolgokról még nem is írtam...



2013. febr. 16. 17:34
 1/3 anonim válasza:
51%
Jézus szerintem úgy furcsa a csaj ahogy van. Mióta vagytok együtt? Nem lehet hogy nem örül igazán a dolgoknak?
2013. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen,elfelejtettem írni,hogy Ő 42,én 44.Két éve vagyunk együtt,és régen,gyerekkorunkban jártunk.

Én valami pszichés,ilyen kisebbségi komplexusos dolgot látok benne...

2013. febr. 16. 18:07
 3/3 anonim válasza:
51%
Hát nem tudom akkor sajnos. Őszintén szólva a viselkedése alapján 15-16év körülire saccoltam a barátnődet. Meg kellene vele beszélned, elhiszem hogy rosszul esik. De nekem még mindig az a véleményem hogy nem örül nekik igazán, de Te élsz vele, Te ismered. Próbáljátok megbeszélni! nem akarok bogarat ültetni a füledbe de nem lehet hogy már nem úgy szeret vagy van valaki más a képbe? de ne így legyen.
2013. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!