Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miniben a templomban. Csak...

Miniben a templomban. Csak engem borít ez ki?

Figyelt kérdés

Ma egy hozzátartozóm temetésén voltam és nem tudtam nem odafigyelni, h a fiatal tinilányok miniszoknyában voltak és sokszor a templomban is épphogy a fenekük ki nem látszódik. Lehet maradi vagyok, de engem ez nagyon megbotránkoztat, h még egy temetésből/ templomból is divatot csinálnak. Az utcán oké, legyenek miniben, de templomba ne akarjanak szexik lenni meg villantani. Az nem az a hely, ott imádkozni kell. Vagy túlreagálom?

köszi



2014. aug. 11. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Szóval ítélkeztek azon, hogy más ember Isten házába, hogy lép be...not bad.

Szerintem az pofátlan és undorító dolog, hogy sok templomba szednek belépődíjat. Vagy ahogy a felekezetek, szekták lehúzzák a hívőket, aki inge vegye magára kedves kommentelők...

Nem gondolom, hogy pl ruházat alapján bárkit is nem kéne beengedni egy templomba. Úgy értem, hogy jön ahhoz bárki is, honnan veszi a felhatalmazást ahhoz, hogy azt mondja XY-nak, hogy nem léphetsz be Isten házába.

2014. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elvileg nem illik. Engem mondjuk nem érdekel, hogy ki miben van. Nem azért megyek oda, hogy a többieket vizslassam.
2014. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Felháborítónak felháborító, viszont én pl múltkor olyan szoknyát kerestem ( vizsgaidőszakhoz), ami fekete vagy sötétkék, térd fölé ér, viszont a combközép alá ( tehát nem mini). Kétféle szoknyát találtam, vagy épp hogy takarta a popómat, de könnyedén találtam olyan pózt, hogy azt se, vagy lábszárközépig. Nem vettem szoknyát. Én nem tudom, hogy az emberek körülöttem hol vásárolnak, mert én egyszerűen a hagyományos boltokban nem találok semmit

Lehet ezek a lányok is ilyen szerencsétlenek (persze nagyobb az esély, hogy szimplán csak ezt kapták elő a szekrényből).

2014. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olaszországban be sem engednek fedetlen vállal, rövidnadrágban vagy miniben templomba. Gondolom, ez máshol is van. Persze, kisebb helyekre mindig be lehet surranni.
2014. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudtam elsiklani afölött, hogy más valláson gondolkozol emiatt...ez azért probléma, oké hogy nem kéne így felöltözni, de a hited miatt vagy miattuk jársz oda? gondolom ezen kattogsz folyton, az sem jobb, ugyanúgy nem a mise az első...
2014. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!