Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi változott Hódmezővásárhelye...

Mi változott Hódmezővásárhelyen az elmúlt 7 évben?

Figyelt kérdés
7 évig nem laktam a városban, majd visszaköltöztem, és annyira másnak érzem.... (majd később..) Szeretném ha leírnád -ha itt laksz- mi változott itt 7 év alatt.. mielőtt visszajöttem volna, mondták, "itt sok minden más lett". Köszönöm

2014. júl. 24. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt megjegyzem, hogy a közlekedés néhanapján és néhány helyzetben, vagy épp az emberek egy csoportjánál katasztrófális. Sokszor mintha analfabéták kerékpároznának, vagy vezetnék az autót, persze nem mindenki.
2014. júl. 24. 13:42
 2/3 anonim válasza:
elszaporodtak a tolvaj,büdös,koszos,alpári,barnák!
2014. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amíg nem kapok más válaszokat, addig elmondom, mi tűnt fel:


-A város sokat fejlődött (gondolom "János" sok pénzt, támogatást terelt erre).


-A fent említett Jánosról rosszat nem szabad mondani, mert az emberek megijednek. :)


-Mintha az emberek is jobban élnének, bár ezzel ellentétben a hajléktalanok száma is megnőtt (vagy a tescoban "üvegezők" tévesztenek meg).


- A közlekedés (biciklis főleg) megnőtt, az embereknek sok esetben fel kéne nőni hozzá.


-Nőtt a bűnözés, erkölcstelenség.

2014. júl. 24. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!