Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nálatok mennyire természetes,...

Nálatok mennyire természetes, hogy hangosan "durrogtattok"?

Figyelt kérdés

...nem ilyen arcpirulós *purc *purc -ra gondolok, hanem olyan jó hangosra, hogy berezenolnák az ablakok.

Szerintük gusztustalan vagy, vagy természetesnek veszik?


2014. jún. 27. 19:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Természetes de nálunk ink. ki akarnk törni az ablakok :P
2014. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Micsoda? :D

A Szomszédok verik a radiátort...

2014. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szánt szándékkal senkinek az orra alá nem durrantunk, de ha éppen úgy jön ki, akkor úgy jön ki.

Kedves párom szokta mindig mondani, hogy inkább ez jöjjön ki, mint a mentő!:-D Igaza van.:)

2014. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szándékosan nem próbálok nagyobbat pukizni, mint amekkora "kivágyakozik belőlem", de nem igyekszem topmpítani sem.

Amekkora, akkora.

2014. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk igénytelenek, igyekszünk tompítani, amennyire lehet, és utána elnézést is kérünk egymástól. Nem tartjuk vissza, ha muszáj, muszáj, bele nem betegszünk, de azért a minimum tiszteletet igyekszünk megadni egymásnak.
2014. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert pl. apám (aki egyébként p*raszt a javából) akkorákat "lövöldözik", hogy már a hadsereg is a receptért könyörög.

De amikor én és anyám merünk egy kis *purc *purc enyhét nyomni, akkor már nyitni akarja az ajtót, meg jajjgat....

2014. jún. 27. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Micsoda? :D

A Szomszédok verik a radiátort...


Ha-ha-ha!!

2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi nem szoktunk. Ha kell, elvonolunk, vagy kimegyünk a kertbe és ott.
2014. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a férjem előtt durrogok. Előtte viszont akkorát, amekkora jönni akar. :D A szüleim, testvérem vagy bárki más előtt SOHA!
2014. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kettecsként élek anyukámmal, nálunk ez nem probléma, aminek ki kell jönnie, az kijön, de a többi családtagomnál se szégyenlősködök. Nyilván nem játszom rá, meg nem röhögök rajta, hanem természetesnek veszem, mert az is. Párom nincs, de vele se csinálnám másképp, nem vagyok egy szorongós típus.
2014. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!