Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy közöljem valakivel hogy...

Hogy közöljem valakivel hogy mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés
Van egy színésznő. Én csináltam róla egy rajongói oldalt és van pofája 2 profilomat is letiltatni mikor én csak kedves akartam lenni vele. Utána még lehord mindennek hogy ő nem fog mindenféle népnek visszaírogatni. Annyira idegesítő szánalmas. Valahogy szeretném vele közölni hogy mennyire szánalmas és szeretnék neki egy kis lelkiismeretfurdalást okozni de nem tudom hogy mit írjak neki :/ . Valami ötlet?
2014. jún. 23. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Idopocsekolas lenne. Amugy igaza van. Ha az o neveben kezdted az oldalt, meg kellett volna kerdezni es engedelyt kerni tole. Egy rajongoi oldalt vezethetsz, de a te nevedben, nem mint hivatalos oldal, semmi koze hozza, csak vigyazni kell, hogy mit irsz, mert perelhet is.

Szoval nem o szanalmas, hanem te vagy a tudatlan. Nem fogsz neki lelkiismeretfurdlalst okozni, kisebb gondja is nagyobb annal. Tul al van foglalva, hogy ilyenekkel torodjon.

Majd ha akar rajongoi oldalt, akkor csinaltat es felvesz egy titkarnot aki valaszolni fog a rajongoknak.

2014. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!