Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti elmennétek otthonról cipő...

Ti elmennétek otthonról cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretek mezítláb mászkálni és azon gondolkodom, hogy bevállaljam-e, hogy úgy megyek el otthonról valamerre. Mit gondoltok? Csináltatok már ilyet? Ha igen milyen volt?
2014. jún. 15. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A kosz és a szilánkok mellett még az is gond a városban, hogy a tűző napon iszonyat forró a beton.
2014. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időre és milyen messzire.

Kiskoromban mentem át a barátnőmhöz így, és sétáltunk így simán a környéken.

De nem ülnék fel buszra és utaznék el egy napra valahova mezítláb.

2014. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Volt már hogy magassarkúban mentem el, aztán hazafele a buszmegállótól mezítláb jöttem mert annyira elegem volt már. De belvárosban biztos nem, oda még szandálban se szívesen megyek.
2014. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, ki tudja, mibe lépek bele, annyira laza nem vagyok.

Amikor széttörte a szandál a lábam, akkor mentem már hazafelé mezítláb, faluban egy üres utcában nem nagy szám, az út szélén a fűben mentem, mert az aszfalt nagyon forró volt és vigyáztam mire lépek.

Na, egyszer pont a Blaha Lujza téren, a buszról leszállva szakadt le rólam a szandál, reggel hatkor, munkába menet, egy cipőbolt nem volt nyitva. Úgy csoszogtam, bicegtem el a következő buszmegállóig, gyönyörű élmény volt, mondhatom.

2014. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dehogy. Láttam már ilyet, a metróra egy csapat c igány szállt fel, mezitláb, félcsupaszon, csak egy rövidnadrág volt rajtuk.
2014. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kiránduláson volt már, hogy az erdőbe mindennemű lábbeli nélkül indultam el. Volt ott egy csodaszép, tiszta vizű patak, felül inni lehetett belőle, az aljában pedig mosakodni. Ebben az esetben persze jó volt megtapasztalni a természetet, hiszen mindenhol puha fű volt (meg néhány helyen csalán...), de itthon nem tudom elképzelni. Mindenhol széttört sörösüvegek vannak, az emberek így is sokszor megtaposnak. Ellenben régen előfordult, hogy versenyt rendeztünk a haverokkal, ki tud tovább a forró betonon gyalogolni mezítláb :) De az is csak rövid távra szólt.
2014. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!