Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti elmennétek otthonról cipő...

Ti elmennétek otthonról cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretek mezítláb mászkálni és azon gondolkodom, hogy bevállaljam-e, hogy úgy megyek el otthonról valamerre. Mit gondoltok? Csináltatok már ilyet? Ha igen milyen volt?
2014. jún. 15. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán csinálok ilyet, eddig nem szólt érte sün. Ha valami nagyobb tó mellett laksz, szerintem nem is olyan furcsa, ha cipő nélkül sétálsz ki odáig.
2014. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én csak fesztiválon mászkáltam mezítláb, de ott jó sokat. Durván vízhólyagos lett a lábam a végére :) Hozzá kell szoknia a lábnak az biztos. Meg simán lehet olyan köves talaj, ahol rendesen fáj menni.

Városban az a kérés mennyire vannak hegyes dolgok, pl üvegszilánk ilyesmi szerintem. De amúgy is ha elindulsz szerintem rakj be azért egy szandált vagy papucsot ha kellene.

2014. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Semmmi pénzért. Lehet, hogy kellemes, de a csöves pisi sem hiányzik és a hányás.
2014. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kis tiszta faluban laksz,vagy tó mellet,meg ilyenek,akkor persze,de ha mondjuk Bp.Blaha Lujza tér,akkor nyilván nem.

Azért ez is elég fura kérdés...

2014. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sportpályán mindig mezítláb vagyok, utcán még nem próbáltam.
2014. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcára semmiképp, nem szeretnék sem kutyapisiben-kakiban lépegetni, sem szilánkot/éles kavicsot a talpamba.
2014. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisvárosban, faluban laksz, akkor te leszel a falu bolondja. Ha meg nagyvárosban, akkor hányás, pisa meg ilyenek vannak az utcán :D
2014. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 piriiiiii ***** válasza:
Hát cipő nélkül szerintem még nem mentem el sehova. Max csak a szomszédig. De nagyon sokszor csinálok olyat, hogy pl. biciklizés közben leveszem a cipőmet, főleg, ha túrázok. És akkor aztán már nem is veszem vissza, úgy megyek a városban is, meg mindenhol. De láttam egy ipsét Budapesten a koszos, hugyos, hányadékos utcán is mezítláb menni, nem volt nála egy darab cipő sem. Mondjuk ezt nem feltétlenül ajánlom, mert Bp-en, meg a nagyobb városokban elég gusztustalan olykor a beton... :D De ha nyár van, szerintem lazán elmehetsz cipő nélkül, bár attól függ, hova. Legyen nálad azért egy papucs legalább, mert ki tudja, bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy kelljen.
2014. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 piriiiiii ***** válasza:
88%
Ja, és hogy milyen volt? Hát KUR\/AJÓ! :D Sokkal jobb, mintha egy zárt, meleg cipőben rothadna a lábam. Ha meg füvön járok, áááááá, zseniális érzés!
2014. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!