Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért szokták a cipőjükb...

A nők miért szokták a cipőjükből játékosan ki-be bújtatni a lábukat?

Figyelt kérdés
Többször látni, hogy ezt teszik a nők, lányok pl.: tömegközlekedési eszközön ülve. Egyszer azt hallottam, hogy figyelemfelhívásként teszik, de ez nem állja meg a helyét, mert ha valaki odamenne egy ilyen hölgyhöz csak úgy beszélgetni, a nő tuti elhajtaná...

2014. máj. 17. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hol élsz te, hogy ilyeneket látsz? Én több mint 20 év alatt nem láttam ilyet tömegközlekedési eszközön. LEgfejebb azt jelenti amúgy, hogy k__vára szorítja/töri a lábát és alig várja, hogy otthon levehesse.
2014. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Én sem láttam még ilyet. Azt viszont én is szoktam csinálni hogy a lábfejem külső felére állok vagy csuszpitolom a földet mintha a port igazgatnám. Nem tudom miért. Megszokás.
2014. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így szellőztetik a lábukat, hogy kevésbé büdösödjön be :D


Viccen kívül, nem tudom. Láttam már ilyet, de szerintem ez is csak olyasmi kényszercselekvés, mint a fejvakarászás, a haj tekergetése vagy igazgatása, a szájrágás, a fül nyomorgatása és hasonló műveletek. Amolyan önkéntelen pótcselekvés az emberek részéről.

2014. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én külföldön láttam ilyet. Szörnyen illetlen dolog. Bizonyára nem tanították meg viselkedni.
2014. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért,mert már rohadt kényelmetlen:)
2014. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A női cipők jelentős része baromi kényelmetlen. Hát ezért bújnak ki belőle sokszor.
2014. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lábfétises vagyok és szeretem a lábakat. Lehet azért mert nagyon figyelek, sűrűn látok ilyet: a buszon egy ülés háttámláján támasztotta a lábát egy lány, balerina volt rajta, hol a lábán volt, hol nem. Egy másik buszon egy lány levetett cipővel, az ülésre tett lábakkal utazott. Várakoztam egy helyen, ott is volt egy lány, ő is, hol levette a cipőjét hol meg rajta volt. Ez mind egy héten belül. Ezek kínoznak engem. Ilyenkor legszivesebben háttal becsúsznék a talpuk alá. :D

Hogy miért teszik? Legközelebb ha ilyen lesz, megkérdezem és majd leírom a választ. :D

2014. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó komment, hogy megerősítetted a kérdésem valódiságát :).
2014. máj. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!