Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miiért szeretik a lányok a...

Miiért szeretik a lányok a fiúkat a megütni így játékosan ha a fiú kötekszik vagy viccelődik?

Figyelt kérdés

Van néhány barátnőm akikkel hogyha egy fiú kötekedik (poénból természetesen), akkor elkezdi ütni meg lökdösni. Több lánynál is láttam már, de sose tudtam hova tenni ezt a viselkedést. Oké, hogy még 12 évesen ezt csinálják, de 15-16-17 évesen középiskolában sztem már egy kicsit gáz.

Én is lány vagyok, csak azért, hogy nem fiú szemlélőként kérdezem, de én sose csináltam ezt.


2012. nov. 2. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
a normálisabbja nem csinál ilyet.Talán őket kérdezni mi van ennek a hátterében.Talán az,hogy a sok közös együtt öltött idő miatt olyan mintha egy fiú barát lenne akivel lehet így fizikailag is viccelődni
2012. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
flört - haverkodás egyik jele..
2012. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És akkor én miért nem csinálom? Miért nem érzek rá késztetést, hogy válaszként lökdösni vagy ütni kezdjek egy fiút?
2012. nov. 2. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Igazad van, azok a lányok alulfejlettek.
2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
31%
meg csak tök mezeien nem ez a stilusod. De az értelmesebb kivitel 12-14 évesen kinövi ezt
2012. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Mert manapság elég sok tinédzser alul képzett (szülő nem neveli normálisan, elkényezteti őket) plusz még a média is rátesz egy lapáttal. Az értelmesebb fiatalok nem csinálnak ilyet, és rájuk a média sincs olyan nagy hatással.
2012. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Most komolyan ezen vagytok kiakadva? Mi az, hogy alulfejlett? Azért ez már "kicsit" túlzás... Rohadtul nem ez dönti el, hogy ki mennyire fejlett. Miért, mit kéne csinálnia? Mondja nyafogva, hogy "Jaaaj, de bunkó vagy!!"? Nem k_rvára mindegy, hogy ki hogy reagál ilyenekre?

Ja bocs, nem lehet mindenki olyan fejlett és intelligens, mint ti...

2012. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Majd ha te is szerelmes leszel egy srácba, nem azt fogod kérdezgetni, hogy miért szeretik ezt a lányok, hanem alig várod majd, hogy valamilyen indokkal hozzáérhess :))
2012. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ők egyszerűen temperamentumosabbak.

Velük fordul elő, hogy mérgükben elhajítanak valamit, vagy hogy örömükben egy haver nyakába ugranak, vagy megtapogatják a hátát, karját csak úgy.

Ők nem tulajdonítanak akkora jelentőséget a testi kontaktusnak. Valószínűleg könnyebben belemennek alkalmi szexbe is.

2012. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is olyan vagyok,mint te kérdező,de nem tartom magamat emiatt másnak.De az viszont igaz,amit előttem írtak,hogy alig várom,hogy a szeretett srác hozzám érjem.:D
2012. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!