Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miiért szeretik a lányok a...

Miiért szeretik a lányok a fiúkat a megütni így játékosan ha a fiú kötekszik vagy viccelődik?

Figyelt kérdés

Van néhány barátnőm akikkel hogyha egy fiú kötekedik (poénból természetesen), akkor elkezdi ütni meg lökdösni. Több lánynál is láttam már, de sose tudtam hova tenni ezt a viselkedést. Oké, hogy még 12 évesen ezt csinálják, de 15-16-17 évesen középiskolában sztem már egy kicsit gáz.

Én is lány vagyok, csak azért, hogy nem fiú szemlélőként kérdezem, de én sose csináltam ezt.


2012. nov. 2. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Voltam már szerelmes, de sose jutott eszembe verekedni, csak mert egy srác beszólt valami vicceset nekem vagy rólam, ami egyébként nem bunkó hanem inkább játékos. Amég a fiú nem kezdeményez játékos birkózást vagy verekedést pl. egy buszmegállóba addig én nem kezdem el ütlegelni mindenki láttára.

Nem tartom alulfejlettnek vagy neveletlennek miatta valakit, csak ha nyilvánosan csinálja látva, hogy kicsit kínosan érzi miatta a srác az már inkább ciki. Bár ő tudja. :) Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint minden ember másként éli meg a szerelmet. Van aki verekedni szeret van aki nem. Én simogatni szeretek. Minél jobban tetszik egy srác annál gyengébben érek hozzá.

2012. nov. 2. 22:24
 12/13 anonim ***** válasza:

19:50

Fogalmazzam úgy, hogy visszamaradtak a lelki fejlődésben, mert mindent elviccelnek, még a komoly dolgokat is?

2012. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nedvesednek.
2012. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!