Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért pisilik össze...

A férfiak miért pisilik össze a WC-t, ahelyett, hogy piszoárt használnának, ha már van?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ezt nőként kérdezed. Mit keresel te a férfi wc-ben?
2014. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Takarítottam elég WC-t hogy tudjak válaszolni. Mert lusták felhajtani az ülőkét ha le van engedve. És mert nyilvános WC-ben nem törlik le ha egy kevés mellé ment (az első sugár cseles tud lenni).

De a női WC-ben több meglepetéssel találkoztam. Mert ugye sok nő van aki nem hajlandó ráülni az ülőkére, ezért guggolva próbálja meg elintézni a dolgát, ez nagydolognál főleg gusztustalan. A másik amikor megjött nekik és a fülkében cserélik a tampont/betétet, majd véres foltokat lehet takarítani utánuk.


De természetesen vannak akik kulturáltan használják a WC-ket, csak őket nem veszed észre mert nincs utánuk semmi feltűnő.


Meg persze otthon mindenki jobban figyel, mert azt nekik kell takarítani.

2014. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nagylzs ***** válasza:
100%

Előzőnek mondom: ez csak félig igaz. Vannak lusták ez igaz. De nem csak lustaságból lehet mellépisilni. Ha például nagyon kell már, de félig föláll, akkor képtelenség lefelé irányban pisilni, és WC-re ülve is képtelenség. Szinte 100% hogy mellé fog menni. (Akkor már a piszoárral több esély van de az se tuti.)


Aztán van olyan is hogy vesebetegség miatt nem tudsz egy sugárban, hanem kettéválik. Ezt csak akkor veszi észre az ember amikor már látja hogy villásat pisil. Na azzal nem lehet célozni.


Meg ott van az az eset amikor csöpög mellette. (Hogy hogyan azt ne kérdezd, de néha előfordul.)


Azután lehet olyan hogy beteg emberről van szó akinek remeg a keze, vagy rosszul lát, vagy fáj a háta és mindene és emiatt nem hajol le az ülőkéért...


Azután ott van az aki be van rúgva.


Na szóval elég sok oka lehet ennek!

2014. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szabad piszoár nem mindig van. És akár hiszed, akár nem, a férfiak is szemérmesek, nagy részeük nem szeret piszoárhoz beállni a másik mellé. Te sem örülnél, ha mondjuk a női WC-ben az előtérben lenne néhány lyuk a földön, aztán ott guggolnátok egymás mellett mindenféle válaszfal nélkül, és próbáltok pisilni. És bárki, aki bent jön-megy az látja, hallja, mit csinálsz.


A "mellévizelés" meg nem mindig trehányság.

Villás sugárvizelést még szerencsére nem tapasztaltam. De a sugárral egyidejű csöpögés bizony előfordul. Meg az is, hogy a sugár eleje/vége nem arra megy, amerre azt az ember szeretné.

2014. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt jönnél, hogy üljünk le. Ki az az állat, az a felelőtlen majom, aki le mer ülni egy nyilvános wc-re, akár wc-papírral letakartra is? Hát én nem, az tuti. :) De nő ismerőseimtől is hallottam rekordméretű egetrengetéseket, mik vannak a szoknyás mosdókban, egyik nem sem különb a másiknál.
2014. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KovA1963 ***** válasza:
29%

A kérdés szerintem az volt hogy miért nem a piszoárt hasnálják, ha már van...

De ha már ehelyett a dolog technikai részleteibe bonyolódtatok - tipp annak aki aszondja lehetelen beletalálni, ha feláll - próbálta már úgy, hogy áthajol fölötte oszt a fejét megtámasztja a falon ? :-)

2014. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 George1971 válasza:
90%

Nekem a katonaság előtt szégyenlős volt.. egyszerűen pszichésen nem indult a csorgás ha mellettem állt valaki.


Ma 25 év múltán meg már semmi sem zavart, míg nem találkoztam olyan ratyi alakokkal, akik direkt bejönnek és a 8 lehetőség közül azt választja ami melletted van.. és bámul - az arcodba és a szerszámra.. Az ilyen beteg palikat meg tudnám ruházni.. Volt hogy rászóltam hangosan mikor a 8-10éves kölök mellé áll és bámul kéjesen.. kedvem volna hátba-rúgni, pedig egy nagyon nyugodt ember vagyok.. REMÉLEM MÁR ÉRTED..

2014. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te nő vagy?Én nem pisálok mellé.Azért mert te csak igénytelenekkel találkoztál,az a te bajod.39/f
2014. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert az ulokere raszallt par legy es oszlatni kell :-D es a süni meg a wc- bol nem tud kijonni ugyh marad a vizagyu :-D
2014. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, itt a helyi faszagyerek, aki jól megmondja humorba faragva az ő sajátos, agyoniskolázott fajtájával. :D
2014. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!