Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért fordulnak el...

A nők miért fordulnak el rögtön és olyan feltűnően, ha egy pisilő férfit látnak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azért, mert senkinek a folyóügyeire nem vagyunk kíváncsiak. De mondd csak, hol szoktál te pisilni, ahol látványosan elforduló nők vesznek körül?
2014. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
18:42 : Nem feltétlenül magamra gondoltam...
2014. máj. 9. 19:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem akarnak elefántosat álmodni.
2014. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én lány létemre akkor is elfordulok ha sminkelő lányt látok.Ennek ellenére szoktam sminkes videókat nézni,mert ott tanítanak tehát így más tészta.

Szerintem a szépítkezés,anyagcsere és hasonló fürdőszobai tevékenységek nem tartoznak másra.

Ezért ruhellem ha az osztályteremben pl befújja magát valamelyik fiú spontán az óra kozepén dezodorral.Jó illatú meg minden de nem tartozik kozszemlére.

2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a reakció, mint pl. arra, amikor valaki megfáradt mutatóujját az orrlukában pihenteti.
2014. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

amiatt, mert aki már úgy pisil, hogy azt mások láthatják (és nem a piszoárba), az talán az átlagnál nagyobb eséllyel perverz és félő, hogy úgy értelmezi a "nézést", hogy a nő érdeklődik iránta szexuálisan

és a nő attól tart, nehogy rátapadjon, meg alapból gusztustalan, kezet se tud mosni a pasi ilyenkor

2014. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!