Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek egy ilyen osztálytá...

Mit tegyek egy ilyen osztálytárssal? én se szóljak hozzá?

Figyelt kérdés

Végzős lány vagyok. Èn és 3 (2 fiú, 1 làny + én) osztálytàrsam az elmúlt évek alatt jóban lettünk, lett egy 'klikkünk'.


Az egyik fiúnak nagyon előjött az igazi ènje az elmúlt kb. 1 évben. Nagyon alpári lett. Tény, hogy bejárós, 'falusi'... Mónika és Balázs show-ból idéz, ezeket mondja folyton nekünk. Ha ez nem lenne elég, suli után még Facebook-on is folytatja. Üzenetben linkeli folyton a Mónika Show kedvenc részeit, ezt még Anettkás videókkal is kiegészíti. Az a baj, hogy ő ezen nagyon jól szórakozik. Többször szóltam neki, hogy álljon le, de nem ért a szóból, csak nevet rajta.


Nagyon szeret idegesíteni. Ha mellette ülök, akkor csapkodja a combomat, vagy a karomat és röhög rajta. Szinte már kiabálok vele órán, de természetesen én kapok érte a tanártól (ha van szabad pad, mindig elülök mellőle). Az utált tantárgyammal és tanárommal szivat és jókat röhög rajta. Ha én szólok neki, hogy néhány tanár tudja, hogy lóg, akkor nekem áll, hogy szivatom, pedig nem.


A klikkből a másik csaj már el is ült a közeléből, hozzá sem szól a sráchoz. Megelégelte a viselkedését és azt, hogy kihasználja (téteket elkuncsorogta tőle, könyveket, stb, de rá nem lehet semmiben sem számítani). A klikk másik fiú tagja (nem áll valami jól anyagilag) kölcsönadott 1000 Ft-ot és egy könyvet 5 hónapja neki, de azóta sem látja egyiket sem.


Zavar az egész helyzet, mert a sráccal csomó mindenről tudtam beszélni, jól kijöttünk, de már engem is idegesít.


Mit tegyek?

19l



2014. ápr. 3. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te fejlődtél, ő nem. Ne tarts vele kapcsolatot, de én javaslom, hogy próbáld neki ugyanezeket higgadtan elmondani.
2014. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszerüen ne törődj vele. Előbb-utóbb leesik neki, hogy lassan senki sem keresi majd a társaságát.
2014. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlhaladtad,Ő pedig megrekedt egy szinten.
2015. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!