Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szóljak neki h hallkabban?

Hogyan szóljak neki h hallkabban?

Figyelt kérdés

Állandóan hallom jogyan nyögdécsel a tesom a másik szobába. Rohadt idegesítő meg sztem undorító is. A gyereke ott alszik tőlük nem messze.

Anyukám secmer neki szólni


2013. febr. 9. 22:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hangosítsátok fel olyankor a tv-t, és ha megkérdi miért olyan hangos, megmondjátok, így nyomjuk el a tőletek átszűrődő zajokat. Hátha kapcsolnak.
2013. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb igy:Legközelebb halkabban bulizzon.
2013. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már full hangerőn üvölt a tv a szobámba de még mindig hallani
2013. febr. 9. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsi xy (tesód neve), örülök hogy jól megvagy xy-nal ( a párja neve), és hogy jó a szex is, de az a helyzet hogy nagyon vékony a fal és áthallatszik minden, úgyhogy légyszi halkabban már. Köszi"
2013. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj az ajtóhoz és nyögdécselj te is jó hangosan az ajtaja előtt! Csak veszi a lapot!
2013. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
vagy amit a 6-os mondott, vagy ütögesd a kettőtök közti falat
2013. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda az ajtó elé és szólj be hogy "beszállhatok én is?" Akkor talán le esik majd neki hogy tudod hogy mit művelnek odabent és visszább vesznek a hangerőből.
2013. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os, nagyon jót nevettem!!

Tetszik az ötlet :)))

2013. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Szóval ti most együtt laktok a szüleiddel, a testvéreddel, annak a párjával, és a gyerekükkel? Szép. Holnap közöld velük úgy, hogy mindketten jelen vannak, plusz édesanyád is, hogy legyenek szivesek halkabban szexelni mert senkit nem érdekel, hogy mennyire "szerelmesek".
2013. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Negyedikkel egyet értek:D
2013. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!