Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen az a "mesélős" önéletra...

Milyen az a "mesélős" önéletrajz, mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre jelentkeznék és külön kértek egy kézzel írott mesélős önéletrajzot. Mit takar ez, mit tartalmaz. Igazából még sosem hallottam ilyen fajta önéletrajzról.
2014. márc. 25. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

írj 2 oldalt magadról, csak érted, ne pontokba szedve, felsorolásszerűen, hanem szépen megfogalmazva a mondatokat. nyilván valami olyan helyen kérnek ilyet, ahol netán számít a műveltség, a kulturáltság, és bíz az ember írása, fogalmazásmódja nagyon sokat (mindent) elárul egy hozzáértő számára.

de tényleg! hova kérték? milyen területre?

2014. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan önéletrajz, amikor leírod, hogy itt és itt jártam suliba, ahol ezt és ezt végeztem, ezután egy X cégnél kezdtem dolgozni, ahol stb... Csak szép kerek mondatokban, mint egy fogalmazás.


Lehet, hogy a fogalmazási képességedet szeretnék látni, a helyesírás is sokat elárul valakiről, de lehet, hogy grafológus is meg fogja nézni.

2014. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
grafológushoz akarják küldeni, viszont grafológiai vizsgálathoz a beleegyezésed is kell, amit csinálnak törvényellenes, sajnos nem ritka a jelenség, bár elég egyszer lebukniuk
2014. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, Ha valaki szeretne bekerülni egy céghez, nem fog ebbe belekötni. :))
2014. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi van, ha valamelyik főnök grafológus is? Nem szabad elolvasniuk? :)
2014. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!